• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати димохід для котла

Разумеется, какой бы вы не выбрали вариант, ваш дымоход должен быть сооружен по всем нормам строительства и пожарной безопасности – излишняя экономия здесь неуместна. Что же касается формы дымоотвода, специалисты сходятся во мнении, что следует отдать предпочтение цилиндрической форме. Это поможет избежать скопления копоти и других отходов горения в углах конструкции. Тоже самое касается гладкости материала, из которого будет сооружен дымоход.

Интернет-магазин отопительной техники «Теплозон» позволит сделать вам правильный выбор дымоотвода, идеально подходящего для вашего жилища. Наши консультанты смогут предложить вам лучшие решения даже для нестандартных случаев, например, когда в дымоотвод выводится несколько источников отопления или ГВС. Цена же для вас будет приятным сюрпризом.

Як вибрати димохід для котла

Димохід для котла - 1

Труба є важливою частиною системи відводу відпрацьованих чадних газів і диму з житла, а також створення тяги. Газ, як і раніше залишається одним з найбільш популярних і економних видів палива, тому питання, як вибрати димохід для газового котла не втрачає своєї актуальності. На ринку присутні різні модифікації подібного опалювального обладнання, і будь-який з видів вимагає продуманого підходу до спорудження димовідводу.

Як підібрати димохід для котла і не помилитися з вибором матеріалу

У котлах, що працюють на газі, температура відпрацьованих газів становить 110-180 градусів. Виходячи з цього, рекомендується підібрати варіант з наступних матеріалів, що володіють найкращими характеристиками для експлуатації димоходу в подібних умовах:

  • Сендвіч труби з нержавіючої сталі користуються великою популярністю завдяки довгому терміну експлуатації, а також використання в якості основного матеріалу металу, стійкого до кислотності. Це труба всередині труби, порожнина між якими заповнена теплоізоляційним матеріалом.
  • Керамічним виробам часто віддають перевагу в якості димохода для газового котла в бюджетному варіанті будівництва. За своєю довговічністю і вогнестійкістю вони володіють високими характеристиками, проте, їх зовнішній вигляд не відрізняється презентабельністю.
  • Коаксіальні труби можна вибрати для турбованих котлів, в яких тяга нагнітається примусово за допомогою спеціального вентилятора. Димовідводи для таких агрегатів не повинні бути вужчими 11см. По суті це конструкція з двох труб, поміщених одна всередині іншої. При цьому через зовнішню повітря нагнітається в котел, а через внутрішню виводяться продукти горіння.

А ось цегла, настільки популярна для димоходів в минулі часи, не підходить як димовідвід для сучасних котлів. Відходи опалювальних агрегатів нового покоління випадають на таких трубах конденсатом. Однак, стару цегляну трубу можна модернізувати, для цього треба купити трубу з нержавійки, вставити в димохід, а виниклу порожнину між нею і цеглою заповнити утеплювачем.

Як вибрати димар для газового котла - важливі особливості

Димохід для котла - 2

Зрозуміло, який б ви не вибрали варіант, ваш димар повинен бути споруджений за всіма нормами будівництва та пожежної безпеки - зайва економія тут недоречна. Що ж стосується форми димовідводу, фахівці сходяться на думці, що слід віддати перевагу циліндричній формі. Це допоможе уникнути скупчення кіптяви та інших відходів горіння в кутах конструкції. Теж саме стосується гладкості матеріалу, з якого буде споруджено димохід.

Інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» дозволить зробити вам правильний вибір димовідводу, що ідеально підходить для вашого житла. Наші консультанти зможуть запропонувати вам кращі рішення навіть для нестандартних випадків, наприклад, коли в димохідний канал виводиться кілька джерел опалення або ГВП. Ціна ж для вас буде приємним сюрпризом.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно