• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як вибрати трубу димоходу для печі

Ще порівняно недавно на всіх дахах височіли виключно цегляні труби, і ніхто не задавався питанням, як вибрати димохід для печі. Сучасні технології дозволяють вибрати димовідвід з широкого асортименту матеріалів, однак, це іноді служить перешкодою, адже кожен вид має свої особливості.

На ринку представлені такі найпоширеніші матеріали для спорудження димовідводів:

Димохід для печі

  • нержавіюча сталь;
  • труби з чорного металу;
  • азбестоцемент;
  • цегла;
  • кераміка.

Незалежно від матеріалу, існують загальні принципи споруди димоходу, нехтування якими загрожує як мінімум поганою тягою, а в гіршому випадку загорянням сажі і шкодою здоров'ю. Бажано, щоб стінки димоходу були якомога більш гладкими. Будь-яка впадина сприяє скупченню продуктів згоряння і, як наслідок, засміченням димохода. Крім цього, слід правильно розрахувати висоту конструкції, а також передбачити мінімальну кількість вигинів, які також є причиною накопичення сажі.

Вибір димоходу для печі: короткий огляд матеріалів

Димохід для печі - 2

Труби з нержавіючої сталі відрізняються легкістю, стійкістю до загоряння, корозії, а також тим, що з листів такого металу можна легко спорудити конструкцію необхідної конфігурації. Ціна такого димоходу досить невисока. Однак, слід пам'ятати, що зовнішній димовідвід з нержавійки потребує утеплення, а також сильно нагрівається. Для того, щоб нівелювати подібні якості нержавійки, найчастіше застосовуються сендвіч димоходи для печі, що представляють собою одну трубу всередині іншої, простір між якими наповнений теплоізоляційним матеріалом.

Чорнометалеві труби характеризуються дешевизною, але їх використання може призвести до утворення конденсату, вони багато важать і досить недовговічні, а також небезпечні в силу швидкого прогорання стінок.

Асбестоцементні вироби давно користуються заслужено негативною репутацією. Справа в тому, що подібний матеріал не призначений для експлуатації в умовах високих температур і сприяє підвищеному виробленню конденсату.

Цегляні димоходи є класикою жанру, але це зовсім не означає, що вони позбавлені недоліків і універсальні. При привабливому вигляді, вони досить важкі, їх непросто встановлювати і ремонтувати.

Керамічні димовідводи відносяться до найбільш дорогих. Зате, якщо ви вирішили купити саме такий димовідвід, ви відразу придбаєте повний комплект необхідних деталей для спорудження конструкції. Вони довговічні, добре переносять температурні перепади.

Яким буде ваш димохід - вибирати вам. Інтернет-магазин Теплозон зі свого боку може вам запропонувати великий вибір матеріалів для спорудження димохода. Віддавши перевагу нашій продукції, ви можете спорудити димовідвід, який прослужить вам не один десяток років.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно