• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Повернення товару

Терміни повернення

Протягом 14 днів з моменту покупки товару можливий обмін або повернення придбаного у нас товару, згідно із «Законом про захист прав споживачів».

Гарантія надається на термін від 12 до 60 місяців, в залежності від типу товару.

Повернення або обмін, а також гарантійний ремонт можливий при наявності документа, що підтверджує оплату (чек, гарантійний лист, а також декларація з кур'єрської служби).

Повернення товару належної якості 

Поверненню та обміну підлягають продукція яка не була у використанні і має цілу не пошкоджену упаковку.

Поверненню та обміну не підлягає продукція яка продається на відріз, це інфрачервона плівка, відрізний нагрівальний кабель, труба для теплої підлоги та теплорозподільного покриття (підклад, поліетилен). А також товари у яких пошкоджена упаковка і порушений товарний вигляд (вм'ятини, подряпини або забруднення).

Повернення товару неналежної якості 

Товари неналежної якості обмінюються або повертаються згідно гарантійних умов придбаної продукції.

Адреса для повернення товару

При гарантійному поверненні або обміну товару всі витрати на доставку споживач бере на себе, попередньо погодивши це з менеджером нашого магазину. Адреса для повернення товару м.Рівне, вул. Гетьмана Сагайдачного 6

Повернення товару для іногородніх покупців

Для іногородніх споживачів потрібно зв'язатися з менеджерами за телефонами вказаними на сайті та уточнити на яку саме кур'єрську службу можна відправити товар, що повертається.

Повернення грошових коштів

Повернення грошових коштів здійснюється протягом трьох робочих днів на банківську карту, розрахунковий рахунок клієнта або на офісі нашого магазину.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно