• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Види котлів опалення для приватного будинку і квартири

Найпоширеніші види котлів відносяться до опалення природним газом, електричним, а також твердим та рідким паливом. Саме паливо регулює потужність такого обладнання, а також його установку, обслуговування і ціну на опалення будинків або квартир.

Види газових котлів

Види котлів - 1

Газове обладнання, призначене для опалення, має багато видів:

  • котел, де передбачена природна або примусова циркуляція теплоносія з роботою циркуляційного насоса;
  • котли з димохідним і турбінним обладнанням, які працюють по виведенню продуктів згоряння з природною тягою або зі спеціальним вентилятором;
  • з пальниками атмосферними і з надувами.

Про безпеку роботи газових котлів

При використанні газових опалювальних котлів забезпечується безпечна робота, завдяки численним системам спостереження за їх роботою. Найбезпечніші типи котлів - газові. Єдина складність, підключення до газових магістральних системам.

Види електричних котлів

Види котлів - 2

При виборі електричних котлів наш інтернет - магазин пропонує такі типи, як: індукційні, електродні або ТеНові. В індукційному обладнанні, завдяки електромагнітній індукції, нагріваються спеціальні матеріали, створені з магнітних хімічних сполук. В електродних агрегатах тепловим носієм є електроди. ТЕНові котли своєю функцією нагадують принцип роботи чайників. Так як розігріванням води займаються ТЕНові елементи.

Котли на комбінованому паливі

Бувають ще й твердопаливні котли. У нас ви можете купити моделі, для яких паливом може послужити: кам'яне вугілля або кокс, дрова, палети, або відразу кілька видів палива. Особливо популярна для опалення приватного будинку така категорія палива, як комбінована. Вона ефективна при великій площі опалювальних приміщень. Відразу відчувається значна економія. Недолік у тому, що таке паливо необхідно десь зберігати. І ще те, що за котлами цього типу необхідно стежити і завантажувати паливо.

Котли на рідкому паливі

Устаткування працює на солярці. Воно повинно знаходитися в окремому приміщенні. Такі котли відрізняються продуктивністю. Але ціна на саме паливо висока.

Котли діляться на одноконтурні та двоконтурні

Одноконтурні котли вимагають нагрівання води для побутових потреб. Це займе додаткове місце в приміщенні, тому що доведеться встановлювати, як водонагрівальну, так і опалювальну систему. Тому популярністю серед споживачів користується вид котлів двоконтурний, які мають один контур, призначений для систем опалення, а інший для нагріву води. Наш інтернет-магазин «TEPLOZON» пропонує різні види котлів. А підібрати оптимальний варіант вам допоможуть наші фахівці.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно