• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Статті

 • 16 Травня 2018 Монтаж інфрачервоної плівки під плитку, кахель

  Коли виникає питання про встановлення електричної теплої підлоги при частковому (покімнатно) ремонті квартир часто можна зіткнуться з ситуацією, в якій не можна підняти стяжку ні на 1 см для того щоб зберегти однаковий рівень підлоги в квартирі. У такій ситуації найкращим вибором електричної теплої підлоги буде контактна інфрачервона плівка нового покоління. Її конструкція (ПВХ ламінація) дозволяє вступати в взаємодію з будь-якими клеями, розчинами і іншими клеючими матеріалами.

 • 07 Травня 2018 Тепла електрична підлога: інструкція по монтажу

  Перед тим як починати укладати будь-який вид електричної теплої підлоги, спочатку потрібно утеплити всю площу приміщення. Бажано також утеплити і стіни, які межують з вулицею, на висоту майбутньої стяжки. Таким чином виникає тепловый бар'єр, який не дасть теплу виходити з боків назовні. Потім потрібно підготувати поверхню. Виділіть площю електричної теплої підлоги, виключивши місця, де будуть знаходитися меблі або сантехніка. Від стін, як правило, відступають від 5 до 15 см., в залежності тепла вона чи холодна.

 • 19 Квітня 2018 Мати з фіксаторами для теплої підлоги - вдосконалений утеплювач

  Даний вид матів був спеціально розроблений для укладання водяних підлог. Плити виготовлені з пінополістиролу. Завдяки сучасним технологіям виробництва - гідропеллентного штампування - виробникам і вдалося створити мати з бобишками для теплої підлоги. Виступи можуть мати різну форму. Найчастіше виробники поставляють для продажу плити для теплої підлоги з круглими, кубічними, циліндричними фіксаторами. Виступи також можуть бути виконані у вигляді багатогранників. Знаходяться вони на певній відстані один від одного. Ознайомитися з характеристиками, конструктивними особливостями виробів і купити оптимальний варіант ви зможете в інтернет-магазині Teplozon.com.ua.

 • 17 Квітня 2018 Терморегулятор для водяної теплої підлоги: вибираємо надійне додаткове обладнання для будинку

  Ще недавно водяна тепла підлога була дивиною серед опалювального обладнання для будинку. Однак сьогодні все більше користувачів роблять вибір на її користь. Причому якщо у вас невелике приміщення, утеплення якого відповідає всім нормам, то ви її можете використовувати в якості основного виду опалення. Якщо ви проживаєте в регіоні, в якому клімат вирізняється холодними і довгими зимами, то водяна тепла підлога стане додатковим способом обігріву приміщень. При цьому тривалість роботи та особливості експлуатації регулюються певними режимами. А для того, щоб контролювати параметри експлуатації, використовуються термостати для водяної теплої підлоги.

 • 03 Жовтня 2017 Як правильно вибрати кабельну теплу підлогу

  Зараз ринок електричної теплої підлоги переповнений різними видами і брендами кабельного теплої підлоги. Кожен, з яких, стверджує що саме продукція його торгової марки самої найкращої якості. Як же розібратися і головне правильно підібрати потрібний варіант кабельної підлоги. Як правило, продавці неохоче пояснюють переваги або недоліки тих чи інших видів, а відразу пропонують свій варіант, не дізнавшись потреб клієнта. Таким чином, замовники купують що запропонували, а в майбутньому можуть мати незручність з експлуатацією теплої підлоги. Тому потрібно з максимальною серйозністю підійти до поставлених завдань.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще біметалеві або чавунні

  Вибираючи, що поставити в своїй оселі - чавунні або біметалічні радіатори, споживач може на власні очі переконатися, як далеко пішли опалювальні технології більш, ніж за півстоліття. Незважаючи на те, що перші батареї з чавуну з'явилися в будинках дуже давно і мало змінилися з тих пір, необачно думати, що вони однозначно застаріли і в усьому програють більш інноваційним конструкціям. Щоб однозначно відповісти на питання, що краще конкретно для вашого будинку, необхідно порівняти характеристики цих видів радіаторів та умови, при яких вони будуть максимально ефективні.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: біметалеві або сталеві?

  Вибираючи біметалічні радіатори або сталеві, споживач вирішує дилему, чи варто переплачувати або зупинитися на більш традиційному і економному варіанті. Тут не може бути однозначної відповіді - адже параметри батареї залежать від безлічі факторів, таких як робочий тиск в системі, вид і якість теплоносія, і багато іншого. Сталеві панельні конструкції більш звичні і користуються попитом ось уже півстоліття, але сучасні технології пропонують нові рішення, які будуть вартувати на порядок дорожче. Чи варто воно того, можна зрозуміти, провівши порівняльний аналіз видів.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або чавунні?

  Говорячи про те, що краще - алюмінієві або чавунні радіатори, слід розуміти, що порівнюються кардинально різні пристрої. Перше, що кидається в очі навіть не фахівцеві при порівнянні, це те, що одні з них найважчі з батарей, а другі найлегші. Вага має більше значення, ніж може здатися на перший погляд. Чим легше виріб, тим простіше його транспортувати і монтувати, що відбивається на вартості установки виробу в цілому. Для порівняння одна секція алюмінієвої батареї важить до 1,3 кг, чавунної ж - 7,5кг.

 • 11 Листопада 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або сталеві

  Багато споживачів, які втомилися від громіздких чавунних батарей або не готові переплачувати за біметалеві, вибирають алюмінієві або сталеві радіатори. Які з них краще - це досить непросте питання, відповісти на який можна, виходячи з конкретних умов експлуатації

 • 11 Листопада 2016 Чим відрізняється одноконтурний котел від двоконтурного

  Будь-який котел в першу чергу призначений виконувати опалювальну функцію в приміщенні. Але на ринку опалювальної техніки ці агрегати представлені двох видів і не кожен покупець знає, чим відрізняється одноконтурний котел від двоконтурного. Кращий спосіб правильно вибрати один з таких пристроїв - це для початку самостійно вникнути в їх технічну і функціональну відмінність.

 • 20 Жовтня 2016 Які радіатори краще: алюмінієві або біметалічні?

  Перш, ніж відповісти на питання, що краще - алюмінієвий або біметалічний радіатор, слід розуміти, в чому вони схожі. Їх об'єднує те, що в конструкції обох цих видів батарей використовується алюміній. У першому випадку вся конструкція складається з цього металу, у другому - тільки оболонка, а сердечник виконаний зі сталі.

 • 20 Жовтня 2016 Як розрахувати кількість і потужність радіаторів опалення

  Багато власників квартир і будинків не цілком уявляють, як розрахувати радіатор опалення правильно. Зайве говорити, що коректне визначення потужності батарей, їх кількості, а також тепла секцій безпосередньо вплине на комфортність перебування в житлі.

 • 20 Жовтня 2016 Які радіатори краще: мідні або алюмінієві?

  Вибираючи, мідний або алюмінієвий радіатор встановити у себе вдома, ви вибираєте між одним з найдешевших і найдорожчих видів обігрівача. Вибір на користь кожного з них виправданий в певних випадках.

 • 19 Жовтня 2016 Що таке біметалічні радіатори опалення

  Без розуміння того, що таке біметалічні радіатори опалення, і як вони функціонують, неможливо продумати опалювальну систему будинку. Навіть якщо ви віддаєте перевагу більш економним варіантам, не поспішайте відмовлятися від виробів з біметалу - адже у них дуже високі експлуатаційні характеристики.

 • 01 Жовтня 2016 Як розрахувати діаметр (переріз) труби димоходу

  Питання про те, як розрахувати діаметр димоходу, постає відразу після того, як обраний той чи інший вид опалювального обладнання для будинку. Не дарма до цієї конструкції застосовуються підвищені протипожежні та технологічні вимоги, адже мешканці будинку з неправильно сконструйованим димовідводом ризикують своїм здоров'ям.

 1 2 3 >  Кінець ›
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно