• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати сендвіч трубу для димоходу

Вибір сендвіч димоходу для бані або звичайного каміна - це найбільш виправдане і розумне рішення, яке гарантує довгу і безпечну експлуатацію. Це обумовлено продуманою конструкцією подібних споруд. Сендвіч труба являє собою дві труби різного діаметру, розташовані одна всередині іншої. Між ними розташовується ізоляційний шар - це може бути мінвата з базальтових волокон або перлітовий пісок.

Вибір димохода сендвіч - безпрограшний варіант для приватного будинку або бані

Сендвіч димоходи - 1

Подібні труби настільки безпечні в експлуатації, що їх рекомендують встановлювати навіть в будинках з деревини. Ці вироби завоювали міцну популярність на будівельному ринку, і це легко пояснюється їх численними перевагами:

  • практично не вимагають обслуговування, тому що круглий переріз і гладка поверхня металу не дозволяють скупчуватися продуктам горіння у великій кількості;
  • не вимагають зведення спеціального фундаменту (як у випадку з цегляним димарем) в силу своєї невисокої ваги;
  • швидкий прогрів перешкоджає утворенню конденсату;
  • простота монтажу і легкість з'єднання складових частин димоходу.

Ціна зведення такого сендвіч димохода перевищує вартість цегляного, однак обслуговування останнього і ремонт буде постійним джерелом витрат, в той час як сендвіч димохід є по суті безпроблемним в експлуатації. Крім того, з метою пожежної безпеки рекомендується купити саме сендвіч труби для відводу диму, що проходить в середині будівлі. Це кращий вибір і в тому випадку, коли труба повинна проходити елементи перекриття або стіни.

Який сендвіч димохід вибрати для котла?

Сендвіч димоходи - 2

Основним критерієм при виборі матеріалу сендвіч димоходу є те, який повинен бути тип у вашого теплогенератора. Власники котла, що працює на твердому паливі, повинні вибрати трубу з нержавіючої жароміцної стали, яка здатна витримати температуру до 850 градусів і має високу стійкість до корозії. Якщо ж у вас газовий котел, то характеристики металу можуть бути трохи нижче - це нержавіюча кислотостійка сталь з додаванням титану. Вироби з оцинкованої сталі відмінно протистоять негативним температурним умовам і агресивному середовищу опадів.

Інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» пропонує різні види димовідводів, виконаних з якісних матеріалів, а консультанти зорієнтують вас в особливостях марок сталі і характеристиках виробів. У нашому каталозі представлені труби для сендвіч димоходів різної конфігурації та довжини, а кріпильні і сполучні деталі допоможуть спорудити димовідвід, який прослужить вам довгі роки.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно