• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 45.60 грн
1 $ • 41.50 грн

Автономне опалення

У холодні пори року опалення будинку просто необхідно. Щоб забезпечити комфортне перебування людини в приміщенні, необхідне підтримання стабільної температури повітря. Система опалення включає в себе пристрої, здатні обігрівати приміщення, а саме радіатори, насоси, котел, трубопроводи і т. п. В залежності від теплоносія, буває декілька видів автономного опалення: водяне, газове, повітряне, парове. Також за способом тепловіддачі розрізняють конвективну і променисту системи опалення. Різними можуть бути і способи забезпечення циркуляції теплоносія, в залежності від яких автономній системі опалення притаманні природна і механічна циркуляція (за допомогою насоса). 

Вибір системи автономного опалення. Щоб перейти на автономне опалення, в першу чергу необхідно визначитися з типом системи і, відповідно, її комплектуючими. Використання системи автоматизації допоможе легко обігрівати приміщення, підтримувати температуру повітря та заощаджувати енергетичні ресурси. Система автоматизації сприяє уникненню перевитрати палива, а також забезпечує високий рівень безпеки використання.

Система автономного опалення застосовується для нагрівання води. При заборі гарячої води котел починає нагрівати воду до заданої температури. Дуже важливою деталлю в системі є температурний датчик, монтаж якого здійснюється в окремій кімнаті. Він необхідний для вимірювання температури повітря і управління котлом. Завдяки роботі датчика можна домогтися максимальної економії та ефективності теплоносія.


Сучасні котли є дуже економічними, так як можуть працювати в так званому зниженому режимі, який включається автоматично вночі і вдень (поки  в приміщенні немає людей). Під час цього режиму споживається набагато менше палива. Також дуже потрібною є функція енергонезалежності пам'яті котла, що дозволяє пристрою запам'ятати всі налаштування, у випадку відключення електрики, і повернутися до нормальної роботи після появи енергопостачання.

Автономне опалення квартирного приміщення При встановленні системи автономного опалення необхідно зменшити тепловтрати приміщення шляхом утеплення стін (зовнішніх або внутрішніх) і ущільнення щілин балконних дверей, вікон і т. п. Варто пам'ятати, що монтаж системи опалення допускається в квартирах, розміщених до 10 поверху. Дуже важливим є вибір нагрівача. Вибираючи пристрій тільки для опалення приміщення, варто віддати перевагу одноконтурному котлу. Якщо ж необхідне ще і нагрівання води для ванної кімнати і кухні, то краще вибрати двоконтурний пристрій, який здатний працювати в двох режимах: на повній потужності (для нагрівання води) і на мінімальному рівні (для нагріву теплоносія). Експлуатація котла передбачає щорічне обслуговування пристроя, яке здійснюється кваліфікованими фахівцями, і полягає в огляді, чищенні, зміні прокладок і т. п. Недоліком котлів можна вважати тривалі терміни їх окупності.

Сьогодні дуже непоганою альтернативою газової системи опалення приміщень є електричне опалювання. Наявність електромереж в кожному будинку забезпечує доступність і зручність такої системи опалення. Для переведення квартири на цю систему необхідно підключення електричного котла, яке здійснюється після звернення в енергопостачальну фірму, де потрібно з'ясувати технічні умови використання пристрою, а також прокласти кабель з відповідною потужністю. Після цього можна здійснювати встановлення електричного котла і приймання системи опалення в експлуатацію.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно