• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як обрати топку для каміна?

Топка є дуже важливим елементом каміна. Сьогодні ці пристрої випускають різних форм і розмірів. Вони бувають з призматичним, а також жаростійким панорамним склом. Але в основному їх поділяють на відкриті і закриті види. Більш безпечними є саме закриті камінні топки, які досить ефективно обігрівають приміщення і чудово вписуються в інтер’єр. Відмінні теплові характеристики забезпечуються завдяки використанню чавуна, як основного матеріалу пристрою. Довговічність апарату безпосередньо залежить саме від якості матеріалу, а зовнішній вигляд - від специфіки конструкції моделі.

Потужність апарату

Розрахунок потужності камінної топки є дуже важливим етапом. Якщо камін буде використовуватись тільки в якості додаткового обігрівача, то необхідно вирахувати величину тепловтрат і об’єм приміщення, яке буде опалюватися. У разі використання каміну як основного обігрівача, топка з водяним контуром виявиться найбільш правильним рішенням.

Потужність топки залежить від довжини димаря, ваги самого каміна і його діаметра. Вибір потужності апарату вважається правильним і грамотним, якщо пристрій має запас потужності до 25%. Топки з чавуну здатні досить швидко накопичити тепло, а потім поступово віддавати його протягом тривалого часу. Їх експлуатація надійна і довговічна.

Монтаж камінної топки

Димар - основна частина каміна. На безпеку і надійність його роботи впливає якість матеріалів, специфіка конструкції і грамотність монтажу. Також важливою частиною прийнято вважати облицювання, адже воно впливає на ефект обігріву приміщення і на фасадний вигляд всієї конструкції. Масивне облицювання набагато довше зберігає тепло, але потребує більшої кількості часу для обігріву будинку.

Вага каміна має дуже велике значення, якщо для нього не передбачена будова індивідуального фундаменту. Закладання фундаменту може виявитися небезпечним в тому випадку, коли камін повинен розташовуватися впритул до стіни будинку з дерев’яними підлогами. В більшості випадків підлога потребує додаткового зміцнення.

Монтаж димаря повинен здійснюватись тільки фахівцями, це забезпечить його надійність зносостійкість. Практично всі моделі камінних топок в наш час виготовляються згідно з усіма вимогами до комфорту та безпеки.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно