• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як вибрати димохід для твердопаливного котла

Основне призначення димоходу полягає у відведенні газів. Вони збираються, в результаті згорання, в котлі. Ми вам пропонуємо ознайомитися з технічними характеристиками димоходів, щоб знати, як вибрати димар для твердопаливного котла. До димоходів для твердопаливних систем пред'являються відповідні вимоги.

Критерії вибору димоходів

Димохід для твердопаливного котла - 1

Ось за такими основними критеріями підбираються труби для твердопаливних котлів:

  • тязі;
  • довжині;
  • конструкції;
  • термостійкості.

Тяга визначає, при якій швидкості рухаються димові гази в димоході. У ній відображається різниця температур і тиску між котлом, що стоїть в приміщенні і вулицею. Параметрам довжини труби для твердопаливного котла, теж відводиться не остання роль в поліпшенні тяги. Коротка труба буде сприяти погіршенню її роботи. В результаті, продукти згоряння опиняться всередині приміщення. Також, важливим моментом є і сама конструкція. Якщо у труби мало поворотів, то і тяга буде набагато кращою.

Вибір димоходу для твердопаливного котла по термостійкості

Сучасні матеріали для спорудження димоходу  використовуються різні. Вибір за вами. Ви можете встановити трубу з: вогнетривкої цегли, кераміки, сталі. Димохідна система з вогнетривкої цегли міцна, але через те що прогрівання стінок довге по часу, на них утворюється водяна пара. Волога і продукти згоряння з'єднуються, і виходить конденсат, який швидко руйнує димохід.

Характеристики димоходів

Димохід для твердопаливного котла - 2

Що стосується димохідних конструкцій з металу, а саме з нержавійки, то наш інтернет-магазин «TEPLOZON» допоможе вам підібрати оптимальний варіант димоходу для котла. Купити ви можете як одностінні, так і двохстінні труби. У двохстінних димовідводах головна труба всередині себе має трубу з меншим діаметром. А в просторі між ними укладається теплоізоляційний матеріал. Але вони дорожчі за одностінні.

Ціна керамічної труби вища, ніж металевої. Керамічні труби випускаються з високою вогнетривкістю. Вони витримують температуру до 1200 градусів. На них не збирається конденсат. Такі труби можна встановлювати, як в приміщенні, так і поза ним. Але труби повинні стояти правильно, тобто строго вертикально, без жодних вигинів.

Крім того, можете вибрати для твердопаливного котла сендвіч трубу. Конструкція являє собою метрові труби скріплені один з одним, де стики ущільнюються матеріалом для теплоізоляції.

У цій статті ми розглянули всі критерії правильного підбору труби для котла. Завдяки чому, ви з легкістю зробите правильний вибір! 

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно