• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати газовий котел

Сьогодні дуже практичними і економічними вважаються газові котли Immergas Mini Eolo 24 KW turbo. Великий вибір моделей, доступність і безпека експлуатації пояснює популярність пристрою. Вибір газового котла базується на потребах сім'ї, тому варто добре розрахувати, яка саме модель відповідає всім вашим потребам.

Одноконтурні та двоконтурні котли

Одноконтурні котли VAILLANT Turbo TEC Pro VUW INT використовують для нагріву води виключно в системах центрального опалення. Теплообмінник для гарячого водопостачання в таких котлах відсутній, тому вони вимагають додаткового оснащення. Наприклад, підлогові котли обладнують циркуляційним насосом, розширювальним баком і запобіжним клапаном. Повний комплект обладнання займає досить багато місця.

Двоконтурні котли Viessmann Vitodens 100 W 26 KW використовуються при нагріванні води не тільки для систем центрального опалення, але і для гарячого водопостачання. Вони займають набагато менше місця, адже всі необхідні елементи вбудовані в його корпус. Монтаж такого котла набагато простіший, ніж встановлення одноконтурного котла разом з бойлером. Найкраще встановлювати двоконтурний котел на кухні, поряд з якою знаходиться ванна. У будинку, де є декілька ванних кімнат, варто використовувати котел разом з бойлером, щоб забезпечити достатню кількість теплої води. Звичайно, при виборі пристрою велике значення має ціна. Одноконтурні котли з бойлером коштують на кілька тисяч гривень дорожче, ніж двоконтурні котли.

Підлогові і настінні котли

Сучасні підлогові котли PROTHERM KLZ 40 можуть бути з вбудованим бойлером і без нього. Пристрої з вбудованим бойлером - це спеціальні версії настінних котлів, які не можуть кріпитись на стіну. Їх використовують для нагрівання великої кількості води. Через габарити такі котли часто встановлюють у майстерні або коморі. Підлогові котли без бойлера вважаються найбільш якісними, адже їх теплообмінник виготовлений з чавуну. Такі пристрої часто використовують в старих будинках на заміну котлам, тому що вони краще за інших поєднуються зі старими системами.

Настінні котли VAILLANT Atmo TEC Pro VUW INT 240-3 також бувають з вбудованими бойлерами і без них. Сучасні моделі без бойлера досить недорогі і дуже компактні. Наприклад, розміри настінного двоконтурного котла не перевищуватимуть габаритів невеликої кухонної шафи. Вони найкращим чином підходять для монтажу в квартирі або невеликому будинку. Настінні котли з бойлером досить габаритні, тому часто потребують окремої котельні. Також важливим є вибір об’єму бойлера. Його вираховують, виходячи з потужності котла, адже велика кількість води через занадто малу потужність буде нагріватися занадто довго.

Конденсаційні та звичайні котли

Під час згоряння палива в звичайних котлах вся енергія не використовується. Її значна частина (приховане тепло) йде в димохід разом з водяною парою і продуктами згоряння. Особливістю конденсаційних котлів Buderus Logamax Plus GB042 - 22Kє те, що вони конденсують водяну пару, дуже охолоджуючи гази. Тому виробники наголошують, що їх ККД перевищує 100%. Такі пристрої значно дорожчі за звичайні котли, але вони можуть бути вигідним придбанням, якщо взяти до уваги постійне підвищення цін на газ.

Обслуговування газових котлів

Газові котли Fondital Bali RTN E 18 KW щорічно повинні проходити технічне обслуговування. Їх потрібно чистити і перевіряти роботу всіх елементів. Обов’язково здійснюється чистка димаря. При виборі котла варто перевірити, чи є можливість купівлі запасних частин, адже у випадку поломки, ремонт треба виконати якнайшвидше (особливо взимку).

Для експлуатації котла VAILLANT Atmo TEC Pro VUW INT 240-3 H потрібен регулятор температури. Температура регулюється за допомогою механічного термостата, який вмикає пальник котла. Електронні термостати мають значно більше функцій, саме вони дають можливість програмувати потрібну температуру на визначений час. Простота обслуговування котла залежить від типу регулятора. До звичайного котла є можливість додатково придбати автоматичні регулятори з широким набором функцій.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно