• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати котел для приватного будинку і квартири

Наявність котла - це запорука постійного і надійного забезпечення вашого будинку гарячою водою і теплом, незалежно від того, чи проживаєте ви в приватному секторі або багатоповерховому будинку. Перед тим, як вибрати котел для вашого житла, обов'язково необхідно зіставити такі фактори як метраж, необхідна потужність і які енергоносії знаходяться в близькій доступності. Відмінності між забезпеченням автономних теплосистем котеджів і квартир, підключених до центрального опалення, вимагають продуманого підходу до вибору виду котла.

Як вибрати котел для приватного будинку

Котел для приватного будинку - 1

Приватні будинки в середньому більші від квартир і часто в них є спеціальне приміщення під котельню. Це означає, що в такому котеджі можна поставити опалювальний агрегат підвищеної потужності, який в квартирі зайняв би багато місця і заважав би виробленим шумом. У приватному ж будинку середнього і великого метражу використання такого опалювального пристрою цілком виправдовує себе. Це може бути газовий підлоговий або твердопаливний, що працює на вугіллі, пеллетах або брикетах. Останні набувають все більшої прихильності своєю екологічністю і економністю, однак, вимагають місця для зберігання палива. Крім того, твердопаливний котел - це хороший варіант для опалення приватного будинку в населених пунктах, де відсутня газифікація.

Газові котли найбільш популярні серед споживачів, за рахунок простоти експлуатації та дешевизни цього виду палива. Залежно від потреб можна купити одноконтурний агрегат або двоконтурний, який буде обігрівати приміщення і забезпечувати ГВП. Однак, якщо існують перебої з газом або електроенергією, є сенс підстрахуватися і вибрати додатково саме котел на твердому паливі, який не дасть вам замерзнути в разі форс-мажорної ситуації.

Як вибрати котел опалення для квартири

Котел для приватного будинку - 2

Найбільш популярні для квартир настінні газові котли. Крім своєї економності, вони відомі завдяки своїй компактності і привабливому дизайну, розрахованому на те, що подібний пристрій буде на виду. У багатоквартирних будинках використовують котли з примусовим видаленням газів за допомогою спеціального вентилятора. Також більш безпечними можна вважати котли з закритою камерою згоряння, які виключають можливість отруєння чадним газом. Однак, ціна на них вища, ніж на пристрої відкритого типу.

При стандартній висоті стель 2,5 м підібрати агрегат по потужності можливо, використовуючи старий перевірений спосіб розрахунку - для обігріву 10 м2 потрібно кіловат. Однак, це дуже спрощена схема, яка вимагає поправки, виходячи з тепловтрат приміщення. Так, якщо у вас в будинку є балкони і великі засклені простори, то в залежності від їх площі множити потрібно буде вже на показник від 1,15 до 1,5.

Більш точним можна вважати спосіб вираховування, якої потужності вам потрібно пристрій, в спеціальній програмі або калькуляторі онлайн. Але краще зробити вибір, звернувшись в інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» за професійною консультацією, виходячи з характеристик вашого житла.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно