• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Види і типи радіаторів опалення

Сучасний ринок опалювального обладнання затоплений різними видами батарей - від звичних чавунних до легких і функціональних біметалевих. Від конфігурації цих виробів безпосередньо залежить тепло вашого будинку, і, щоб забезпечити комфортну температуру в житлі необхідно розрізняти види опалювальних виробів.

Розрізняють види радіаторів опалення в залежності від матеріалу виробу, а вони в свою чергу діляться на різні типи залежно від особливостей конструкції.

Типи і види радіаторів опалення: переваги і недоліки

Типи радіаторів

Сталеві батареї відрізняються малою вагою, ККД до 70%, а також простотою монтажу. Висока тепловіддача виробу іноді додатково посилюється приваркой ребер з того ж металу. Краще підходять для водяного опалення приватного будинку, тому що погано переносять тривалу відсутність теплоносія всередині і його низьку якість. Бувають такі типи сталевих радіаторів:

  • Як видно на фото з мережі, трубчасті відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і легко-доступністю для очищення від пилу. Однак, ціна таких виробів досить висока.
  • Панельні виготовляються шляхом зварювання двох металевих листів, усередині яких по каналах циркулює вода. Характеризуються широким вибором габаритів і демократичною ціною. Робочий тиск таких виробів нижчий, ніж у трубчастих (6-10 бар).
  • У секційних сегменти з'єднуються шляхом точкового зварювання. Відрізняються міцністю і надійністю. При зовнішній схожості з чавунними, нагріваються набагато швидше і при меншій температурі теплоносія.

Алюмінієві вироби користуються великим попитом завдяки своїй невисокій вартості і відмінній тепловіддачі. Однак, ці вироби підходять для замкнутих опалювальних систем, інакше можуть виникнути проблеми з корозією. Такі радіатори випускають двох типів - литі і виготовлені шляхом екструзії. Перший тип складається з секцій, з'єднаних ніпелями, що дозволяє додавати або збавляти сегменти залежно від потреби. В екструзійних профілі з'єднуються зварюванням, а жорсткість конструкції дозволяє їй легко переносити гідроудари.

Біметалічні радіатори являють собою стальну серцевину і зовнішній корпус з швидко назріваючого алюмінію. Так вони поєднують в собі високу теплопровідність з надійністю сталі і її стійкістю до хімічного впливу.

Класичні чавунні все ще служать вірою і правдою в багатьох будинках. Вони легко переносять агресивне середовище низькоякісного теплоносія, міцні і довговічні. Але сучасні технології давно зробили крок вперед, і вироби нового покоління при більш легкій вазі, простоті установки і високій швидкості нагріву далеко випереджають ці вироби. До того ж для сучасного інтер'єру краще купити менш громіздку батарею з більш інноваційним дизайном.

Інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон має в своєму розпорядженні широкий вибір радіаторів різноманітних видів. Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки професійну консультацію, які вироби краще підходять конкретно для вашого будинку, але і допомогу при визначенні необхідної кількості секцій.

Дивіться також:

Чим відрізняється алюмінієвий радіатор від біметалічного

Автономне опалення

Як знизити витрати на опалення?

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно