Саме панельні радіатори завоювали лідируючі позиції по продажах. Така популярність викликана привабливим дизайном, гідною продуктивністю і прийнятною ціною. Цей вид радіаторів завдяки технічним особливостям забезпечує оперативний обігрів, що виділяє його серед конкурентів. Сталевий радіатор просто ідеальний для приміщень з автономним опаленням. Але високий тиск в системі робить його забороненим для власників квартир. Підбирається індивідуально для кожного приміщення. В залежності від його характеристик і площі, радіатори будуть відрізнятися за розміром (ширина, глибина, висота). Чим більше площа приміщення,тим більша повинна бути тепловіддача. Детальніше про розрахунок необхідної тепловіддачі і підборі потрібного радіатора ми і хочемо вам розповісти.
Як розшифровуються цифри типу радіаторів.
Нагріваюча поверхня радіатора являє собою кілька хвилястих пластин. Ось кількість цих пластин і визначає тип радіатора. Тип 11 означає, що встановлена 1 пластина, 22 - дві, 33 - відповідно три. Ця кількість і визначає потужність радіатора, як наслідок, максимальну площу обігріву. Для прикладу, приміщення, площею 25 кв. м., можна обігрівати як радіатором типу 22, довжиною 1400 мм, так і типу 33, з довгою 900 мм.
Як вибирати тип підключення.
За типом підключення, радіатори бувають з бічного і нижнього типу підключення. Найпоширенішим є бічне. Основною причиною цього є різниця в ціні, а саме дорожнеча останніх, яка пов'язана з різницею конструкцій. Основний принцип роботи не змінюється, виведення трубки розташовані внизу, а це вимагає додавання комплектуючих і ускладнення конструкції.
Як не помилитися з виробником.
Серед такого широкого асортименту і кількості виробників, досить складно зупинитися на одному. Але фахівці радять звертати увагу на основні показники - тепловіддачу і масу радіатора. Можна порівняти радіатори різних виробників та з одним показником тепловіддачі. У цьому випадку на вагу буде впливати товщина нагрівальних пластин радіатора.
Варто звернути увагу на висоту пластин. Вона може бути вдвічі меншою висоти радіатора, що викличе падіння показника тепловіддачі. У цьому випадку вас може підкупити низька ціна, але, як і тепловіддача, термін служби таких радіаторів значно нижче. Як ми бачимо, сталеві радіатори володіють рядом переваг, які роблять їх незамінними при автономному опаленні, так як вони практичні, відмінно і оперативно обігрівають і лаконічно вписуються майже любе приміщення. До недоліків можна віднести вразливість до гідроудару та залежність від високого тиску (неможливість застосування в квартирах).
Як вибрати стальний радіатор
Написати відгук
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором