• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як розрахувати біметалічний радіатор опалення

Без розуміння того, як розрахувати біметалічні радіатори опалення правильно, неможливо буде домогтися комфортної температури в приміщенні. Невідповідність габаритів батареї метражу кімнати, а також іншим параметрам, загрожує надмірної спекою або холодом в вашому домі в опалювальний сезон. Саме біметалічні вироби користуються великою популярністю для установки в багатоповерхових будинках, так як вони стійкі до гідроударів, мають малу вагу і відмінну теплопровідність, обумовлену їх конструкцією.

Як розрахувати кількість секцій біметалічного радіатора

Потужність біметалічного радіатора- 1

Щоб коректно розрахувати, скільки секцій повинні мати радіатори, необхідно враховувати наступні показники:

  • потужність однієї секції пристрою;
  • площа приміщення - за розрахунок береться саме розмір кімнати, а не всієї житлоплощі;
  • висота стель;
  • чинники, що збільшують тепловтрати - наявність великої кількості засклених площ, віконних і дверних прорізів, або кутове положення кімнати.

За найпростішою формулою, щоб розрахувати необхідну кількість відсіків батареї, потрібно передбачити 0,1 кВт опалювальної потужності на кожні 2,7 м3 (1 м2 при h стель 2,7 м) опалювального приміщення. У разі, якщо у вашого приміщення є фактори значних тепловтрат, розрахункову кількість секцій рекомендується збільшити на 15-20%. Варто розуміти, що подібні розрахунки справедливі для справно функціонуючої системи центрального опалення, або автономного опалювального контуру. У разі, якщо тиск та температура води в мережі не відповідають нормам, може знадобитися збільшення кількості секцій з метою компенсації.

Скільки кВт в одній секції біметалічного радіатора

Потужність біметалічного радіатора- 2

Вироби різних марок відрізняються різними показниками потужності. Дізнатися їх можна, переглянувши документацію виробу. Як правило, це від 100 до 200 Вт в одному сегменті, в залежності від міжосьової відстані, тобто по суті висоти. Найбільш популярний формат - 60см, має показник близько 150 Вт.

Звернувшись в інтернет-магазин «Теплозон», ви отримаєте детальну консультацію про властивості обраного вами біметалічного радіатора, а також у нас зможете купити необхідну кількість секцій. При цьому ціна на продукцію в нашому каталозі є прийнятною для всіх сегментів асортименту батарей.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно