• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Чим відрізняється алюмінієвий радіатор від біметалічного

У наш час чавунні батареї вважаються безнадійно застарілими, і бажаючи замінити їх на більш сучасні, багато хто задається питанням, виробам з якого матеріалу віддати перевагу? Розібравшись, чим відрізняються алюмінієві радіатори від біметалевих, можна забезпечити не тільки ідеальний мікроклімат у вашій оселі, а й значну економію. Незначно відрізняючись зовні один від одного, вони однаково підходять для будинку або офісного приміщення, але їх експлуатаційні показники істотно різняться.

Як відрізнити біметалічні радіатори від алюмінієвих - принципові відмінності

Алюмінієвий радіатор - 1

Алюмінієві і біметалічні вироби є секційними, а кожен сегмент обігріває до 2м2. При вазі кожної секції близько півтора кілограми їх досить легко монтувати. Зовні ці вироби непросто відрізнити при істотній відмінності в ціні, тому рекомендується при покупці звертатися до перевірених продавців. Інтернет-магазин «Теплозон» пропонує тільки якісні вироби, консультанти допоможуть визначитися з вибором, ознайомлять вас з документацією на моделі, що цікавлять і пояснять, чим вони відрізняються.

Під назвою біметалевих батарей мається на увазі, що виготовляються такі вироби з двох різних металів. Внутрішня конструкція таких радіаторів являє собою сталевий сердечник (рідше мідний), по якому циркулює вода з системи опалення. Зовні пристрій покрито алюмінієвим корпусом. Особливістю такого пристрою є труба малого діаметру, яка може стати причиною засмічення біметалевих радіаторів. Щоб уникнути цього рекомендується профілактика промиванням. Ціна біметалічної батареї в силу більш складної конструкції, як правило, вища, ніж у алюмінієвої.

Алюмінієвий радіатор - це пристрій, який виготовляється литтям або екструзією (остання не застосовується в Європі) з декількох секцій, герметично з'єднаних між собою ніпелями. Литі конструкції завдяки своїй монолітності можуть прослужити дуже довго. Другий вид на відміну від першого створюється шляхом з'єднання декількох частин, відрізняється меншою вагою, але існує ймовірність протікання. З алюмінієвими радіаторами не доведеться переживати, що тривале перебування без теплоносія всередині може мати на них негативний вплив.

Радіатори біметалеві та алюмінієві - різниця в тепловіддачі і експлуатації

Алюмінієвий радіатор - 2

Якщо підсумувати, істотна різниця в функціонуванні батарей цих двох видів полягає в наступному:

  • Завдяки наявності конвекційних ребер з внутрішньої сторони у алюмінієвих батарей збільшується тепловіддача на 0,5 м2.
  • Плюсом біметалічних радіаторів є висока стійкість до гідроударів. Вони добре підходять для установки в багатоповерхових будинках.
  • Мінімальна теплова інерція алюмінієвого приладу дозволяє приміщенню максимально швидко нагріватися.
  • Біметалічний агрегат без шкоди витримує нестабільний тиск у мережі.
  • Якщо ви виберете для індивідуальної системи екструзійний алюмінієвий радіатор, то в ньому невелика місткість секції - отже, можна буде обійтися котлом і насосом меншої потужності.

Якщо ви визначилися, які радіатори вам підходять, в нашому інтернет-магазині ви зможете купити вподобану модель за адекватною ціною, а також отримати консультацію щодо її сумісності з параметрами вашої опалювальної системи.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно