• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати твердопаливний котел для будинку

Опалювальне обладнання, яке працює на твердих видах палива, привертає споживачів своєю екологічністю, стабільної ціною на використовувані ресурси, а також можливістю експлуатації в умовах приватного сектора, де газифікація витратна або недоступна. Щоб знати, як вибрати твердопаливний котел правильно, необхідно знати, який у них конфігураційний ряд, і з яких характеристик вашого житла потрібно виходити.

Найчастіше котли працюють на паливних брикетах і пеллетах з деревини або лушпиння соняшника, вугіллі, дровах і торфі. Всі ці види палива значно відрізняються між собою за кількістю тепла, що виділяється, тому вибір слід зробити, виходячи з необхідної калорійності.

Як вибрати твердопаливний котел: на що звернути увагу?

Як вибрати твердопаливний котел

Основні параметри, з яких слід виходити перед вибором котла це:

  • потужність;
  • корисний об'єм завантажувальної камери;
  • тип;
  • матеріал теплообмінника.

Необхідну потужність твердопаливного агрегату, як і для інших видів опалювальних приладів, можна обчислити за допомогою складних формул, або звернувшись в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон, де досвідчений фахівець назве вам необхідну величину. Також можна скористатися старим перевіреним способом, при якому на 10м2 потрібно кіловат потужності пристрою.

Перш ніж вибрати твердопаливний котел, також важливо врахувати обсяг камери, в яку буде завантажуватися паливо. Від цієї величини залежить те, наскільки часто вам доведеться виступати в ролі кочегара. У цьому плані краще пристрої з вертикальним завантаженням. Саме в такій камері можна рівномірно розмістити велику кількість сировини. Переднє завантаження зажадає більшої спритності і часу.

Існує багато різновидів подібних котлів, найбільш популярними з яких є піролізні, пелетні, тривалого горіння. З них піролізні найбільш зручні в експлуатації, так як в них паливо згорає дотла, і очищати камеру доводиться рідше. Якщо ж ви віддаєте перевагу перевіреній десятиліттями класиці, надійному, але з невисоким ККД, вам слід купити стандартний котел, ціна якого досить демократична.

Твердопаливні чавунні котли мають більшу корозійну стійкість до частих режимів «стоп-старт», але низькою стійкістю до стрибків температур теплоносія. Сталеві простіше транспортувати, вони витримують екстремальний тиск і є можливість зварювання в разі протікання.

Таке різноманіття пристроїв, що працюють на твердому паливі, яке представлено на ринку, вимагає вдумливого підходу і консультації фахівця. Зв'яжіться з менеджером, і виходячи з ваших потреб, він підбере відповідні моделі, з яких ви зможете вибрати найкраще для вашого будинку.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно