• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Вибираємо бойлер

Якщо ви вирішили купити бойлер, то необхідно знати, як його правильно підібрати і на які технічні характеристики слід звертати свою увагу.
Бойлери для нагріву гарячої води розділяють на :

  • Електричні
  • Непрямого нагріву
  • Комбіновані

Електричний бойлер

Електричний бойлер

Для роботи електричного бойлеру, в залежності від моделі та марки необхідна напруга мережі 220В або 380В. Потужність електробойлерів різниться в межах від 2 до 6 кіловат.
Принцип дії такого водонагрівача полягає в тому, що вода, яка знаходиться всередині бака прогрівається до заданої температури і постійно підтримується на встановленому рівні, що дозволяє в певній мірі заощаджувати на роботі бойлера.

Бойлери непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагрівуБойлери непрямого нагріву облаштовані змійовиком, який безпосередньо під’єднаний до котла. Вода проходить через теплообмінник, завдяки чому відбувається її нагрів.
В бойлери непрямого нагріву можливо вмонтувати один чи два змійовики. Наприклад, один теплоносій підключається до котла, а інший до сонячних батарей.

Комбіновані бойлери

комбіновані бойлериГоворячи, про комбіновані бойлери, слід зазначити, що вони встановлюються в приміщення де наявна автономна система опалення. Тобто, є можливість їх безперервної роботи протягом всього опалювального сезону за рахунок тепла, яке виділяється котлом. А, в літній період комбіновані бойлери працюють за рахунок Тенів. Вони просто стають звичайними електричними бойлерами.

Вибираючи бойлер, треба звернути увагу і на його об’єм. Як відомо, середньостатистична людина за добу використовує 250л. води. Отже, об’єм бойлера слід розраховувати на кількість людей, які будуть використовувати гарячу воду із розрахунку 50 літрів на одну людину. Це якщо до бойлера приєднані рукомийник та душ. Якщо ж бойлер використовується тільки на кухні, то необхідно брати його з мінімальною потужністю та найменшим об’ємом.
При виборі бойлера зверніть свою увагу на його потужність. Адже, чим вища потужність Тенів, тим швидше нагріється вода.

Також, в електричних моделях бойлерів розрізняють такі поняття, як «сухий» та «мокрий» Тени. Важливо знати, що «сухі» Тени більш надійні та довговічні, адже вони зовсім не контактують з водою. Та і не потрібно постійно проводити їхню чистку від накипу.
Ще одним нюансом при купівлі бойлера є вибір його корпуса. Дешевшим варіантом буде електробойлер з емальованим корпусом, але не таким довговічним як бак із нержавійки.
Для установки електричного бойлера не потрібні жодні дозволи, монтаж не відрізняється особливою складністю, тому його можна здійснити самостійно.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно