• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати радіатор опалення

Опалення будь-якої будівлі немислиме без батарей. Якщо за радянських часів вибирати особливо не доводилося, так як в наявності були лише чавунні конструкції, сучасні господарі ретельно продумують, як вибрати радіатор опалення з великої кількості різновидів.

Які радіатори опалення краще - основні відмінності:

радіатори опалення - 1

  • Сталеві - відрізняються високою швидкістю прогріву, легкістю, естетичним зовнішнім виглядом. Однак, в разі, якщо ви не вгадали з кількістю пластин, добавити їх не вийде в силу конструкції батареї. Гідроудари і злив теплоносія з опалювального стояка можуть мати для них негативні наслідки.
  • Алюмінієві - можуть бути литими або виконаними з допомогою екструзії. Відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, малою вагою і великою тепловіддачею. Чутливі до якості рідини в опалювальній системі.
  • Біметалічні - мають сталевий внутрішній контур і оболонку з алюмінію, що дозволяє їх експлуатувати навіть при поганій якості води. Для таких батарей характерна досить висока ціна і менша тепловіддача, ніж у випадку з алюмінієвими виробами.
  • Чавунні - добре знайомі багатьом поколінням українців своєю надійністю, довговічністю і невибагливістю. Батареї з чавуну досить дешеві, але вони довго нагріваються, хоча при цьому добре зберігають тепло. Крім того, через велику вагу монтаж таких радіаторів не можна назвати простим.

Вибір радіаторів опалення для приватного будинку і квартири

радіатори опалення - 2

Жителі міських квартир не можуть контролювати якість рідини, що циркулює в системі центрального опалення. З цього варто виходити при виборі батареї в квартиру. Таким чином, необхідно визначити, які вироби схильні до корозії, і переплатити, але підібрати більш довговічні. Зокрема це відноситься до алюмінієвих радіаторів, які, крім того, схильні до утворення повітряних пробок, а бульбашки кисню можуть викликати гучні звуки. Однак якщо їх ставити в приватному будинку в замкнутій системі з котлом, і особливо при оснащенні батарей спеціальними кранами, що дозволяють стравлювати повітря, вони демонструють максимальну ефективність.

Для монтажу в квартирі краще всього підходять батареї з таких «невибагливих» матеріалів як чавун, а також біметалічні вироби. Також слід враховувати, що тиск в радіаторах багатоповерхових будівель досягає 12-15 атмосфер. Таким чином, сталеві вироби для цієї мети не особливо підходять, тому що допустимий тиск для них в два рази менше. Матеріал для квартирних радіаторів повинен бути стійкий до гідроударів.

Це лише загальні моменти, орієнтуючись на які, можна вибрати радіатор для вашого дому. Щоб не помилитися, і не займатися демонтажем батарей, краще звернутися в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон. Ось уже понад 8 років ми консультуємо споживачів і допомагаємо купити радіатори, які максимально довго прослужать в конкретному житлі. Майте на увазі, у нас представлені тільки кращі виробники опалювальної техніки.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно