• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Інфрачервона плівка або обігрів - що краще?

Якщо ви втомилися платити великі суми за опалення, в той час як технології постійно вдосконалюються, то потрібно задатися питанням - що краще інфрачервона плівка або обігрів? Якщо ви вперше чуєте про існування подібного варіанту, то варто ознайомитися з його особливостями і зробити висновок, як опалювати свій будинок економніше.

Що ж являє собою ІЧ-плівка? Це по суті найтонша (0,4 мм) система обігріву, яка випускається в рулонах, підключається до терморегулятора і працює від мережі. Серцевину виробу становить нагрівальний елемент (карбон або графіт), обгорнутий фольгою для рівномірного нагріву, а зверху заламінований плівкою ПЕТ, щоб уникнути пошкоджень. Такою плівкою можна вистелити, підлогу, стіни або інші поверхні. Поверх неї можна монтувати будь - які види покриття - гіпсокартон і паркет без додаткової заливки стяжкою. У випадку з ламінатом слід пам'ятати про те, що потрібно виставити на терморегуляторі температуру не вище 28 градусів. Інфрачервона плівка також може використовуватися у відповідних саунах, а також для сушіння овочів і пиломатеріалів.

Звична класика проти зручних інновацій - що краще інфрачервона плівка або обігрів?

Інфрачервона нагрівальна плівка - 2

Головний плюс у цій інноваційній системі обігріву - це, звичайно ж економність. Якщо зіставити витрати на стандартний обігрів, то ІЧ-плівка здатна забезпечити до 40% енергозбереження, а ціна системи набагато нижча, ніж для обладнання котельні. Крім того, є ще чимало переваг такого виду опалення:

  • гнучка структура плівки дозволяє покрити нею не тільки горизонтальні поверхні, але і сходи, колони, різні архітектурні елементи;
  • мобільність цього виробу дозволяє, наприклад, привезти його на дачу і постелити під килим або легко переміщати в різні приміщення в міру потреби;
  • довгі хвилі інфрачервоного діапазону здатні надавати оздоровлюючий вплив на організм, заспокоювати нервову систему і нейтралізувати зростання кількості шкідливих бактерій;
  • плівка може розігріватися до температури 50 градусів за короткий час, заощаджуючи електроенергію;
  • тепловідбивна підкладка дозволяє обігрівати тільки необхідне приміщення, а не, наприклад, перекриття;
  • якщо порівнювати з тепломатами, то нагріваючі смуги розташовані приблизно в два рази частіше, тим самим забезпечуючи кращу тепловіддачу.

Інтернет-магазин «Теплозон» пропонує ІЧ - плівку різних конфігурацій. У нас ви можете купити строго необхідний метраж цього покриття, не переплачуючи. Також ми запропонуємо вам пораду на предмет придбання плівки для потреб рослинництва або тваринництва, а також для обігріву відкритих майданчиків.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно