• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Нагрівальний мат або інфрачервона плівка - що краще?

В ідеалі кожен домовласник хоче, щоб в його будинку основні поверхні випромінювали приємне тепло в холодний сезон, і тому опалювальні технології постійно вдосконалюються. Нагрівальний мат або інфрачервона плівка - це відмінний вибір для вирішення подібної проблеми, але що з них краще?

Подібним як для нагрівального мату так і для інфрачервоної плівки є той факт, що це по суті нагрівальний елемент, прикріплений до дуже тонкої і гнучкої площині, яку можна розміщувати під стінну панель, підлогу або іншу поверхню. Вони дуже компактні і мають мінімальну товщину, що робить їх придатними для облаштування теплої підлоги в приміщеннях з не дуже високою стелею.

Нагрівальний мат або інфрачервона плівка - основні відмінності:

Нагрівальний мат

  • У другому випадку гріючий елемент розміщений на ізоляційної плівці і представлений провідниками (вони можуть бути з різного матеріалу), які розміщуються смугами з різним кроком, або в якості суцільного покриття. Плівка герметично ламінується.
  • У маті нагрівальний кабель кріпиться до скловолоконної армованої сітки, що дозволяє рівномірно розподілити клей або розчин, на який укладається конструкція.
  • Нагрівальні мати мають товщину до 3 мм, а інфрачервона плівка - 0,3 - 1мм.
  • Нагрівальні мати монтуються в розчин або клей, в той час як плівка розміщується на теплоізоляційному шарі паралельним укладанням листів. Плівка укладається сухим способом на підкладку, що дозволяє зберегти чистоту в приміщенні. Якщо приміщення має складну форму, сітку можна розрізати, а кабель укласти, як потрібно.
  • У разі використання іч плівки як обігрів під плитку, потрібна додаткова чистова стяжка товщиною 2-3см. При укладанні мата під кахель необхідність додаткової стяжки відпадає.

Останньою особливістю пояснюється те, що нагрівальний мат вибирають, як правило, для облаштування теплої підлоги під плитку. Плюсом інфрачервоної плівки є її тонка і однорідна структура, завдяки чому її можна покласти навіть тимчасово під килим, і вона не буде кидатися в очі. Крім того, плівка дуже мобільна і її можна прикріпити під той же килим і переміщати разом з ним у міру потреби в приміщення, які потребують додаткового обігріву.

Інтернет-магазин "Теплозон" допоможе вам не розгубитися серед великого вибору підлогових обігрівальних систем. Якщо ви хочете купити покриття, яке буде легким в монтажі і буде доповнювати ваш домашній затишок приємним теплом, ми зорієнтуємо вас в характеристиках інфрачервоних плівок, а ціна вас гарантовано порадує.

Дивіться також:

Встановлення інфрачервоної теплої підлоги

Як працює система електричної теплої підлоги

Інфрачервона нагрівальна плівка - що це таке, для чого потрібна, як працює?

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно