• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Інфрачервона нагрівальна плівка - що це таке, для чого потрібна, як працює?

У цій статті ми, представники компанії Теплозон, постараємося максимально детально розповісти вам, що таке інфрачервона плівка. В першу чергу це унікальна за своїми властивостями і можливостям опалювальна система, яка ідеально підходить як для житлових приміщень, так і для промислових об'єктів (офіси, магазини, склади).

Джерелом тепла іч (інфрачервоної) системи є гнучкі теплові листи, товщиною менше 1 мм, котрі складаються з карбонових нагрівальних елементів, срібних контактів і мідної шини запаяних в поліетиленову температуро - стійку плівку (поліетилен).

Інфрачервона нагрівальна плівка - 1

Інфрачервона плівка що це таке - чому ж вона унікальна:

  1. Нагрівальна плівка живиться від мережі змінного струму 220 Вт через терморегулятор, котрий контролює і підтримує потрібну температуру в приміщенні. А це дозволяє звести до мінімуму енерговитрати з обігріву будівлі, причому є можливість здійснювати таке управління температурою в кожній кімнаті окремо.
  2. Особливості складу і принцип дії теплої підлоги практично виключає наявність електромагнітного поля, що робить дану систему безпечною для здоров'я людини. Саме тому нагрівальна інфрачервона плівка широко використовується в дитячих садочках і школах.
  3. Інфрачервона плівка може бути змонтована як на підлозі та і на стіни і стелю, що робить іч плівку універсальною по монтажу. Отже вирішуючи яку інфрачервону плівку вибрати, слід врахувати що вона ідеально підходить для обігріву як горизонтальних, вертикальних так і рельєфних поверхонь покритих будь-яким видом покриття (ламінат, лінолеум, паркет і паркетна дошка, дерево, гіпсокартон, плитка, керамо-граніт, камінь).
  4. Інфрачервона плівка для теплої підлоги працює як для автономного обігріву (необхідно покласти від 60% всієї площі), так і для створення комфорту у вашому будинку (покриваються тільки пішохідні зони), висоту ж при розрахунку не потрібно враховувати. Отже інфрачервона плівка є і універсальною за способом застосування, адже іч тепла підлога широко застосовується в різних сферах, на її основі створюють інфрачервоні керамічні та металеві обігрівачі, сушки для взуття, сушки для фруктів і овочів, брудери для птиці, інкубатори, теплиці, інфрачервоні сауни , системи сніготанення.

Отже що таке інфрачервона плівка і для чого вона ми розібралися – іч підлога є ідеальним рішенням для обігріву будь-якого будинку, але ж вона не тільки ефективна але і супер економічна (в середньому 30 Вт на м2), а отже має ряд інших переваг:

  • Не замерзає при будь-якій температурі.
  • Може підтримувати температуру в будинку від -3 до +45 градусів Цельсія. Зовсім не потребує технічного обслуговування як газові або електричні котли.
  • Не потрібно підкидати дрова і міняти фільтри чи батарейки.
  • І найголовніше для того щоб встановити інфрачервоний обігрів не потрібно ніяких дозвільних систем.

Якщо при виборі інфрачервоної плівки у вас виникне питання: що таке інфрачервона плівка для теплої підлоги, ви завжди можете звернутися в наш інтернет-магазин «Teplozon». Наші фахівці та монтажники з радістю допоможуть вибрати і купити інфрачервону плівку в відповідностей до вимог ціна дорівнює якості.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно