• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Установка і монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Інфрачервона тепла підлога " Теплоног" є високотехнологічною системою, тепло в якій виникає при проходженні електричного струму через карбонові частинки. В якості ізоляції, при встановленні інфрачервоної теплої підлоги, використовують тепловіддзеркалюючу підкладку, товщина якої не більше 3-5мм. Терморегулятор можна підключати тільки до мережі 220В, а струм, що проходить через нього, не повинен бути вище 20А.

Установка інфрачервоної плівки

 1. Вам необхідно розрахувати кількість тепловідбивної підкладки і потрібну довжину термоплівки. Також треба визначити, де буде розташований терморегулятор. Під час установки, варто виключити ту площу приміщення, яку займають меблі.
 2. Тепер вам необхідно підготувати для роботи поверхню підлоги. Вологу підлогу потрібно обов'язково висушити, а присутні нерівності - обробити.
 3. Розстеліть тепловіддзеркалюючу підкладку по площі всього приміщення і закріпіть її за допомогою скотча. Якщо ви встановлюєте фольговану підкладку, то поверхня обов'язково повинна бути ізольована лавсановим покриттям.
 4. Тепер вам потрібно відрізати необхідну довжину плівки Caleo. Різати її можна тільки по спеціальних лініях для розрізу. При ширині плівки 50см, довжина смуги не повинна перевищувати 13м, а при ширині 100см - 7м. При укладанні, вам необхідно відступати на 10см від стін, а також стежити, щоб відстань між смугами плівки досягала 1-2 см. Не допускайте накладання смуг плівки одна на одну.
 5. За допомогою скотча акуратно скріпіть плівку на тепловідбивній підкладці.
 6. Для з'єднання проводів і мідної смуги потрібні контактні клеми. Потримайте один кінець клеми над плівкою, а другий - всередині її. Тепер вам потрібно міцно притиснути клему, щоб уникнути виникнення контактного опору.
 7. Підключіть дроти з відповідним розтином. Стежте, щоб з'єднання здійснювалося паралельним способом.
 8. Спеціальним ізоляційним бітумним скотчем з обох сторін ізолюйте місця з'єднання проводів.
 9. Встановіть температурний датчик на нижній стороні плівки. Зробіть для нього невелике поглиблення в шарі теплоізоляції, яке дасть можливість уникнути нерівностей.
 10. Тепер ви можете перевірити роботу обладнання, підключивши терморегулятор. Для цього використовуйте дроти з однаковим перерізом, як для підключення до мережі живлення, так і на плівці. Вкладайте проводи в спеціальні канавки теплоізоляційної плівки. Завдяки цьому поверхня залишиться рівною. Що стосується проводки, то вона легко лягає під плінтус. Запам'ятайте, якщо потужність вашої системи перевищує 2кВт, то краще підключати її через окремий автомат в приміщенні.
 11. Встановіть ламінат, ковролін, лінолеум або інше підлогове покриття. Не бажано укладати натуральний паркет на термоплівку, щоб він не розсохлся. Також краще не використовувати плівкову підлогу для утеплення приміщень, де досить висока вологість.
Закінчивши установку, ви можете здійснити перевірку роботи системи. За допомогою тестера з'ясуєте, немає чи короткого замикання або витоку струму. Також за паспортом ви можете перевірити роботу всіх потрібних функцій терморегулятора.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно