• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як обрати інфрачервону теплу підлогу?

Теплі підлоги Caleo в Україні стають все більш популярними. Сьогодні, окрім підлоги з електропідігрівом і водяної підлоги, можна обрати інфрачервону теплу підлогу.

Принцип дії інфрачервоної теплої підлоги.

Резистивний елемент пропускає струм і нагрівається до потрібної температури, після чого випромінює електромагнітні хвилі в інфрачервоному діапазоні. Плівкові резистори виробляють із застосуванням срібла, карбонових нанотрубок та безкисневої міді. Коли інфрачервона тепла підлога нагрівається до температури 40-50°С, то починає випромінювати хвилі, які, подібно сонячним променям, нагрівають все на своєму шляху. Між шарами спеціальної плівки ламінують струмопровідний елемент, який нагріває покриття, розташоване поверх плівки. Енергоспоживання інфрачервоної теплої підлоги складає 15-55Вт на 1м2 плівки, що робить її енергоефективною.

Встановлення інфрачервоної теплої підлоги

Інфрачервона плівка “Теплоног” випускається в рулонах. Її товщина коливається від 0,5 до 2мм , а ширина - від 0,5 до 1м. Інфрачервону підлогу підключають до звичайної мережі 220 Вольт. На екрануючу відбиваючу підложку укладають потрібну кількість елементів плівки, які підключаються паралельно. Потім інфрачервону підлогу приєднують до терморегулятора Terneo, а також до датчика, що вимірює температуру поверхні. Після цього її вкривають спеціальною захисною плівкою.

Встановлення інфрачервоної підлоги може відбуватися сухим або мокрим способом. При використанні мокрого способу, на плівку Caleo викладають камінь або кераміку, а при сухому способі можна використовувати ламінат, ковролін, лінолеум або паркет. Потрібно пам’ятати, що елементи інфрачервоної підлоги укладаються виключно паралельним способом.

Плюси інфрачервоної теплої підлоги

Сьогодні встановлення інфрачервоної підлоги для обігріву приміщень є дуже доцільним. Цей пристрій є набагато економічнішим за підлоги з електропідігрівом, адже його максимальна потужність не перевищує 200вт/год на метр. Інфрачервону плівку можна використовувати практично з будь-якими покриттям підлоги, що дає можливість встановлення як в житлових, так і службових приміщеннях. У наш час інфрачервону теплу підлогу застосовують в офісах, житлових будинках, квартирах, школах і виробничих приміщеннях. Встановлення інфрачервоної плівки може бути здійснене будь-яким грамотним користувачем при дотриманні інструкції. Інфрачервона тепла підлога - довговічний і зносостійкий пристрій, який можна демонтувати і перевезти з собою на нове місце роботи чи проживання.

Мінуси інфрачервоної теплої підлоги

Потрібно розуміти, що не існує приладів без вад. Інфрачервона тепла підлога, як і всі інші пристрої, має свою специфіку. Коштує вона недешево - 1м2 плівки в середньому обійдеться вам в 15 у.о. Відповідно, кімната в 20м коштуватиме близько 150 у.о. І це без врахування вартості монтажу.

Встановити інфрачервону плівку в офісному приміщенні ви зможете лише отримавши дозвіл пожежників. Навіть якщо у вас будуть всі необхідні сертифікати, це все одно потягне за собою додаткові витрати. Хоч інфрачервона тепла підлога і споживає мало енергії, але все ж вона коштує грошей. Якщо підрахувати, то для обігріву однієї кімнати площею 15м2 потрібно 324кВт на місяць, це коштуватиме близько 60 гривень.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно