• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Вибір інфрачервоної плівки

Інноваційні технології обігріву завойовують все більше прихильників на теренах колишнього СРСР, проте, деякі з них досить незвичні для споживача. Один з популярних питань, яке задають клієнти, звертаючись в інтернет-магазин - як вибрати інфрачервону плівку в залежності від характеристик?

Яку інфрачервону плівку вибрати залежно від виду поверхні

На ринку представлені подібні вироби найрізноманітніших конфігурацій. Вони можуть відрізнятися по ширині і товщині, потужності, випромінювальний матеріал може бути нанесений як поперечними смугами, так і на всю площину плівки. Існують також вироби призначені для різних поверхонь. Всі плівки діляться на високо- і низькотемпературні.

Інфрачервона плівка

Існують певні експлуатаційні обмеження, які потрібно пам'ятати перш ніж вибрати такий виріб:

  • інфрачервоні плівки, що нагріваються до температури до 45 градусів підходять для монтажу під поверхні які чутливі до нагрівання - ламінат, ковролін, паркет. Також під уже готові, але занадто холодні підлоги з цими видами покриттів можна встановити інфрачервону плівку, яка працює в такому режимі;
  • виріб з температурою нагріву до 60 градусів краще підійде для керамзиту;
  • експлуатація інфрачервоної плівки економічно виправдана, якщо у вас не дуже високі стелі, а будинок ваш знаходиться в регіоні з м'яким або досить помірним кліматом.

Крім того, на відкритих просторах, наприклад, терасах, інфрачервона плівка не монтується без захисту. Різноманіття цих плівок дозволяє підібрати необхідний вид для укладання на підлогу, стіни і поверхні будь-якої кривизни. Рішення дуже різноманітні - від організації теплої підлоги для монтажу в стінові панелі до установки гріючих плінтусів. Це хороший вибір для аварійного обігріву житла. Окремою популярністю користуються плівкові обігрівачі - настінні панно у вигляді картин.

Потужність, конфігурації і ціна ІЧ плівок можуть істотно різниться, залежно від виробника, а інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон допоможе вам зорієнтуватися в різноманітті асортименту і зрозуміти яку купити плівку для певної поверхні.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно