• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Вплив інфрачервоних променів на людину

Використання продукції, заснованої на довгохвильовому інфрачервоному випромінюванні, позитивно впливає на організм людини. По-перше, виявляє загальнозміцнюючу дію на людину та її здоров'я. Завдяки такому впливу підвищується імунітет і запобігається безліч захворювань. По-друге, інфрачервоне випромінювання використовується для прямого лікування захворювань і недуг. Промені здатні глибоко проникати в людське тіло і прогрівати органи, суглоби, м'язи і тканини. Циркуляція крові в м'язах зростає, посилюючи метаболічні процеси. Відповідно, імунна система починає активно діяти, живлення м'язів поліпшується, тканини активно забезпечуються киснем.

На сьогоднішній день є величезна кількість результатів застосування продукції, заснованої на інфрачервоному випромінюванні, в клініках практично всього світу. Використання інфрачервоного випромінювання допомагає вилікувати велику кількість захворювань, а саме:

  • нестабільну циркуляцію крові;
  • хвороби серцево-судинної системи;
  • захворювання м'язів та суглобів;
  • розлади імунної та нервової систем;
  • хвороби лор-органів і простудні захворювання;
  • порушення травної системи;
  • проблеми зайвої ваги і багато що інше.
Дуже важливою властивістю продукції, заснованої на інфрачервоному лікуванні, є вміння іонізувати повітря. Для нормальної життєдіяльності людського організму необхідна оптимальна кількість негативних іонів у повітрі. Повітря без іонів вважається мертвим і згубно впливає на людське здоров'я, провокуючи виникнення захворювань. Людина погано почувається в місцях, де знаходиться велика кількість людей саме тому, що під час дихання виділяються позитивно заряджені іони. Їх же виділяють екрани телевізорів і дисплеїв, а також працюючі електронагрівачі. Саме тому вважається, що ця техніка погіршує здоров'я людини. А. Чижевський та інші вчені провели безліч дослідів, які довели позитивний вплив негативних іонів на людський організм, а також негативний вплив позитивних іонів.

На відкритому просторі природна кількість негативних іонів у повітрі становить 1000-10000 іонів/куб. див. В приміщенні кількість цих частинок сильно зменшується і коливається від 40 до 100 іонів/куб. см. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання має властивості усунути саму причину захворювання, а не її симптоми. Використання плівкових обігрівачів, які працюють в довгохвильовій області інфрачервоного випромінювання, має благотворну дію на людський організм, усуваючи погані запахи, що виникають у результаті розкладання органічних речовин.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно