• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Встановлення інфрачервоного теплої підлоги

Перед монтажем термоплівки необхідно приготувати всі необхідні деталі, а саме комплект інфрачервоної теплої підлоги, який складається з рулонної термоплівки, терморегулятора і датчика температури підлоги, контактних затискачів, ізоляції електричної проводки. Також вам буде потрібен матеріал для монтажу плівки, звукоізолювальна підкладка, тепловідбивний матеріал і скотч.

 1. Виберіть місце на стіні, де повинен встановлюватися терморегулятор.
 2. Підготуйте поверхню підлоги і укладіть на неї листи тепловідбивного матеріалу. Обов'язково скріпіть листи скотчем.
 3. За спеціальними лініями відрізу розріжте термоплівку на листи максимальної довжини, але стежте, щоб довжина не перевищувала 8 метрів (погонних).
 4. Розташуйте листи термоплівки на поверхню тепловідбивного матеріалу. Мідна смуга плівки повинна бути знизу. Після цього встановіть контактний затискач на мідну смугу плівки, яка буде проводити струм, і щільно стисніть деталь спеціальними інструментами. Акуратно ізолюйте місця розрізу мідної шини.
 5. Міцно з'єднайте термоплівку з тепловідбивним матеріалом за допомогою скотча.
 6. Встановіть терморегулятор на стіну і викладіть проводи для монтажу. Не забувайте, що термоплівку підключають тільки паралельним способом.
 7. За допомогою спеціальних інструментів оголіть кінці проводів для підключення до контактних затискачів.
 8. Вкладіть провід в затискач і надійно закріпіть його там. Місця, де дроти з'єднуються з термоплівкою, обов'язково заізолюйте.
 9. Підключіть дроти до терморегулятора, керуючись схемою, що входить у комплект пристрою. Після чого підключіть до нього датчик температури підлоги.
 10. Під'єднайте терморегулятор до електромережі. Перевірте роботу системи підігріву. Для тестування встановіть температуру не вище 30°С і простежте за роботою кожної смуги термоплівки.
 11. Для додаткового захисту можна укласти поліетиленову плівку або спеціальну підкладку.
 12. Встановіть вибране вами підлогове покриття. Не забувайте, що під ковролін, лінолеум або килимове покриття поверх поліетиленової плівки необхідно укласти спеціальний захисний матеріал, наприклад, оргаліт або ДВП. Якщо ж ви вирішили встановлювати теплу підлога під керамограніт або плитку, тоді вам потрібно розташувати захисний матеріал і позначити на ньому точки, в яких він повинен буде прикріплюватися до первинної стяжки. Скріплення необхідно робити дуже акуратно. Після цього потрібно обробити шви листів за допомогою силікону. Потім на поверхню наноситься грунтовка і кладеться плитка. Інфрачервону теплу підлогу можна включати тільки після того, як плитковий клей повністю висохне, а це відбувається в середньому через 28 днів.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно