• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 44 грн
1 $ • 41.90 грн

В чому особливість інфрачервоного випромінювання?

Сприятлива сила інфрачервоного випромінювання, тобто тепла, була відома ще в стародавні часи. Інфрачервоне випромінювання здатне нагрівати предмети завдяки тому, що примикає до червоної частини спектру сонячного випромінювання. Цей спектр не видно людині, але зате тіло здатне відчути виділяєме тепло. Якщо температура об'єкта перевищує 273°С, то він відразу ж починає випромінювати. Його спектр випромінювання можна визначити, дізнавшись випромінювальну здатність і температуру тіла. Частота хвилі випромінювання та інтенсивність є основними характеристиками інфрачервоного випромінювання.

Відкривачем інфрачервоних променів прийнято вважати англійського фізика У. Гершеле (1800г). Довжина хвилі визначає область інфрачервоного випромінювання, яких є три: далека область (5,6-100 мкм), середня частина (1,5 - 5,6 мкм) і ближня область (0,75-1,5 мкм). Від рентгенівських і ультрафіолетових променів інфрачервоне випромінювання відрізняється безпекою для людського організму.

В інфрачервоному діапазоні є частина, яка дає дуже корисний вплив на людину. Це довгохвильова область інфрачервоного спектра (7-14 мкм), яка відповідає випромінюванню тіла людини на довжині 10 мкм. Наш організм сприймає "своїм" будь-яке випромінювання з такими ж хвилями. Сонце є найбільш природним джерелом інфрачервоного випромінювання. Що стосується Русі, то звичайна російська піч, благотворний вплив якої відчувала на собі практично будь-яка людина, є штучним джерелом інфрачервоних променів.

У випадку впливу на людину в довгохвильовій області інфрачервоного випромінювання можна домогтися "резонансного поглинання". При цьому явищі організм людини активно поглинає зовнішню енергію. Завдяки цьому поліпшується функціонування клітинних структур організму, підвищується їх потенційна енергія. Також посилюється активність імуноглобулінів, естрогенів та ферментів. Ці та інші хімічні реакції відбуваються у всіх типах клітин людського організму.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно