• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Переваги інфрачервоної плівки як способу опалення

У першу чергу, до переваг ІЧ теплої підлоги можна віднести її швидке нагрівання, на яке потрібно не більше п’яти хвилин. Користувачі можуть встановлювати мінімальний підтримуючий режим або ж вимикати систему до моменту, поки вона не знадобиться. Це дуже зручно, враховуючи те, що на прогрівання водяної системи опалення йде не менше двох годин. При нагріванні приміщення радіаторами опалення тепле повітря спочатку стрімко підіймається вгору, а вже потім опускається до підлоги. За цей же час інфрачервона тепла підлога рівномірно обігріває весь об’єм повітря в приміщенні.

Наступним значним плюсом ІЧ-плівки для теплої підлоги є значна економія електроенергії. Така система може нагріватися до 90°С, але дана ступінь нагріву може знадобитись тільки в сауні. Для комфортної температури повітря в житловому приміщенні досить 25-45°С, в залежності від погоди і сезону. При цьому витрата електроенергії не перевищить 0,06 кВт на один квадратний метр плівки. Енерговитрати зменшує режим терморегулятора, який може виключати систему при нагріванні повітря в приміщенні до певного рівня.

Слід відзначити високий рівень безпеки використання інфрачервоної плівки для опалення. Головне - пошкодження окремої частини плівки не несе жодних негативних наслідків, окрім необхідності заміни секції, яка виникає не завжди. Така пошкоджена частина не вдарить струмом і не спровокує займання, що важливо для всіх користувачів, а особливо - для сімей з маленькими дітьми. Враховуючи високу гнучкість плівки, досить непросто спровокувати її деформацію, яка не завжди призводить до поломки. До всього вищесказаного варто додати те, що в процесі обігріву інфрачервоні промені не висушують повітря в приміщенні і не спалюють кисень. Таким чином, підігріте повітря не пересушує слизові оболонки під час дихання і не провокує дискомфорт і виникнення подразнень.

Інфрачервоні плівки ефективно використовуються не тільки з метою обігріву. Вони сприяють висихнню білизни, а також допомагають швидко і якісно висушити овочі, фрукти, гриби, деревину та інше. З ІЧ-плівки нерідко роблять килимки підігріву для автомобілів, а також її можна використовувати в якості теплого матраца для похідного намету, підключивши до акумулятора. Купити якісні інфрачервоні плівки для теплої підлоги та інших цілей ви зможете у Інтернет-магазині «Teplozon».

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно