• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Чим відрізняються бойлери непрямого нагріву від комбінованих

Власники приватних будинків, бажаючі обладнати свій будинок надійним водонагрівачем часто задаються питанням, чим відрізняється бойлер непрямого нагріву від комбінованого. Обидва ці нагрівача ідеально підходять для забезпечення ГВП без прив'язки до певного виду палива, адже вони працюють в зв'язці з будь-яким видом котлів.

Стандартний непрямий бойлер являє собою накопичувальний пристрій, в серцевині якого циркулює рідина, попередньо нагріта іншим джерелом, і нагріває воду в ємності агрегату. Такий водонагрівач підключається до опалювального котла за допомогою спеціального трубопроводу, а теплоносій циркулює пристроєм завдяки насосам і змішувачам.

Перевагами таких опалювальних агрегатів є:

  • відсутність витрат на нагрів теплоносія;
  • високий ККД при невеликих експлуатаційних витратах;
  • не створює додаткове навантаження на електромережу;
  • стабільна продуктивність навіть при наявності декількох точок водорозбору.

При всіх цих перевагах деяких споживачів бентежить та обставина, що подібний пристрій прив'язаний до опалювального агрегату, який доведеться включати навіть в теплу пору року, щоб нагріти воду. Однак ця проблема легко вирішується установкою вбудованого нагрівача або покупкою пристрою комбінованого типу.

Чим відрізняється бойлер непрямого нагріву від комбінованого нагрівача

бойлер непрямого нагріву

Принципово відрізняються комбіновані бойлери від непрямих тим, що крім трубчастого теплообмінника в їх конструкції також передбачений електричний ТЕН. Таким чином, бойлер може автономно нагрівати воду, в разі, коли в опалювальній системі не циркулює рідина. У більш вдосконалених комбінованих нагрівачах теплоносій розміщується у зовнішньому баку, а рідина у внутрішньому. Такий бойлер може працювати і на газі і в цьому випадку комплектується газовим пальником. Мінусом такого пристрою є його висока ціна, однак він дозволяє використовувати різні джерела енергії.

Незалежно від вибору на користь непрямого або комбінованого агрегату варто пам'ятати, що в найдешевших моделях матеріал внутрішньої поверхні пристрою схильний до утворення тріщин з часом. Віддавши перевагу більш дорогим моделям, ви будете позбавлені від необхідності щороку замінювати аноди і від ризику поломки через якість теплоносія. Чим дорожчий пристрій, тим якісніший матеріал теплоізоляції - в дорогих моделях для цієї мети застосовується мінвата.

Звернувшись в інтернет-магазин Теплозон, ви можете купити пристрої прямого і непрямого нагріву. Професійні консультанти розкажуть вам про нюанси підключення і зорієнтують в літражі, а також часу нагріву води агрегатом.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно