• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Бойлер прямого або непрямого нагріву - що краще?

В умовах постійних перебоїв гарячого водопостачання в місті або повного його відсутності в приватному секторі, бойлер прямого або непрямого нагріву - це нагальна потреба. Ці пристрої нагрівають і акумулюють рідину, а хороша теплоізоляція бака гарантує майже 50% економії палива. Однак, існують способи економити ще більше, для цього потрібно вибрати правильний нагрівач води.

  • Бойлер прямого нагріву оснащений нагрівальним елементом, який, працюючи на газу або електриці, передає високу температуру що акумулюється рідиною.
  • Непрямий бойлер працює в зв'язці з будь-яким джерелом тепла, наприклад, в його ролі може виступати газовий котел або система центрального опалення. Він не укомплектований нагрівальним елементом, який міг би нагріватися самостійно. Всередині його змійовика циркулює вода вже нагріта іншим джерелом тепла для опалювальних цілей.

Бойлер прямого або непрямого нагріву - що краще для приватного будинку?

Бойлер прямого нагріву - 1

Кожен з цих видів має ряд переваг і недоліків. Автономність бойлера прямого нагріву може здатися серйозною перевагою, проте, вона незмінно тягне за собою зайві витрати. Адже такий нагрівач - це ще один прилад в будинку, який буде споживати ресурси і намотувати лічильник. Бойлер прямого нагріву, що працює на газу, це досить економне рішення, однак, далеко не всі приватні будинки досі газифіковані. В такому випадку доведеться вибирати електричний агрегат, що досить затратно, а у випадках з перебоями електропостачання ще і ненадійно.

У цьому плані бойлер непрямого нагріву значно виграє, адже безпосередньо він не споживає ніякі ресурси, і ціна забезпечення ГВП буде мінімальна. Але як нагрівати воду, коли опалення відключається в теплу пору року? Ця проблема вирішується дуже легко - необхідно купити вбудовуємий ТЕН або напочатку купити пристрій комбінованого типу, в якому він вже буде передбачений. Так ви забезпечите свій будинок дешевим ГВП в холодну пору року і не будете залежати від опалювального сезону.

Інтернет-магазин «Теплозон» допоможе вам вибрати якісний нагрівальний агрегат. Якщо ви зупинитеся на пристрої непрямого типу, наші консультанти допоможуть визначити, який бойлер краще підійде для вашого будинку, виходячи з потужності головного теплового агрегату.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно