• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Бойлери непрямого нагріву Drazice

Кращі бойлери Drazice в Україні

Водонагрівальна техніка на чеському заводі Drazice виготовляється вже більше п’ятдесяти років, а сьогодні одним з головних напрямів виробництва є збір бойлерів опосередкованого нагріву. Під маркою Дражіца випускаються електричні накопичувальні водонагрівачі різного виконання та об’єму (від п’яти до двох тисяч літрів). Таким чином, бойлери Drazice широко використовуються як у приватних квартирах та будинках для нагріву води для побутових потреб, так і з метою облаштування ГВП на промислових об’єктах, підприємствах громадського харчування або в багатоквартирних будівлях. Цей виробник високо цінує бездоганну репутацію своєї продукції на ринку та позитивні відгуки користувачів про неї, тому при виробництві бойлерів використовує тільки якісні та міцні матеріали. Завдяки цьому бойлери Drazice всіх серій (у тому числі і опосередкованого нагріву) характеризуються підвищеною надійністю та довговічністю. Саме такі агрегати марки Дражіца в Україні можна недорого купити в Інтернет-магазині «Teplozon». Наш каталог містить прайс з вигідними цінами на найпопулярніші моделі цих водонагрівачів, таких як Drazice OKCE 160 NTR, OKCE 200 NTR та багато інших. Наведемо деякі характеристики і переваги даних бойлерів:

  • виготовлений з кераміки електронагрівальний елемент не занурений у воду, що дозволяє за необхідності його швидко та дешево замінити;
  • бойлери опосередкованого нагріву Drazice поєднують в собі теплообмінник для підігріву та резервуар для створення достатнього запасу гарячої води;
  • всі моделі бойлерів Дражіца (у тому числі Drazice OKCE 200 і 160 NTR) легко монтуються в будь-яку систему водопостачання.
В Інтернет-магазині «Teplozon» вас порадує не тільки доступна ціна на бойлери Drazice опосередкованого або іншого способу нагрівання, але і низька вартість доставки замовлення в Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Рівне чи інше місто України.
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно