• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Який газовий котел краще: підлоговий або настінний?

Віддавши перевагу нагрівальному агрегату, що працює на газу, споживачеві перед покупкою доводиться зіткнутися з дилемою – що краще газовий котел підлоговий або настінний. Буде помилкою думати, що відмінності цих пристроїв виключно це спосіб і місце установки. Насправді ця здавалося б несуттєва відмінність обумовлює досить серйозну різницю в характеристиках.

Що краще для невеликого приватного будинку газовий котел підлоговий або настінний?

Підлоговий або настінний котел - 1

Якщо у вашому будинку місце під обігрівальний агрегат обмежене, то слід мати на увазі, що підлогові обігрівачі досить габаритні і, як правило, більш потужні. Хоча за розміром підлоговий котел ненабагато більше пральної машини, для його підключення також потрібно буде передбачити місце для обв'язки і розведення комунікацій.

Крім того, якщо установка такого агрегату планується в невеликому за площею приміщенні, котел неминуче буде на виду. У цьому плані настінні агрегати виграють - вони, як правило, мають привабливий дизайн. Подібні пристрої випускаються потужністю до 35 кВт, чого цілком достатньо для приватного будинку невеликого і середнього розміру. Іншими перевагами таких котлів є:

  • більш нижча ціна;
  • компактність і невелика вага - до 50кг;
  • економність;
  • можливість використання в квартирі.

Також такий пристрій продається вже з усіма необхідними комплектуючими, і вам залишається тільки підключити його. Господарям будинку або квартири досить невеликого метражу, наприклад, до 50м2, цілком підійде настінний котел потужністю до 20кВт. Тому покупка великого і більш потужного підлогового котла в такому випадку буде зайвою.

Що потужніше котел підлоговий або настінний?

Підлоговий або настінний котел - 2

Якщо ж ви власник великого заміського будинку і є потреба у досить потужному пристрої для опалення двох або більше поверхів – підлоговий котел буде краще і більш функціональніше вам підходити. Такі пристрої бувають потужністю від 10 до 100кВт (деякі виробники випускають і більш потужні моделі). Найчастіше газовий підлоговий агрегат буває одноконтурним, а питання забезпечення гарячою водою успішно вирішується установкою бойлера непрямого нагріву. У будинку великого метражу буде нескладно передбачити місце ще й під цей пристрій, а економія від забезпечення ГВП такою обв'язкою буде суттєвою.

У сучасних котеджах зазвичай передбачається приміщення під котельню. Це зробить такі особливості подібного агрегату як великий розмір і шум при роботі несуттєвими. Такі газові котли відрізняються довговічністю і надійністю.

Інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» може запропонувати великий вибір котлів як підлогових, так і навісних. На всі пристрої, які ви можете купити у нас, поширюється гарантійне обслуговування.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно