• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Тепла підлога - три плюси в одному флаконі

Ось і настала найхолодніша пора року, а зима в нас відрізняється пронизливими вітрами та низькою температурою повітря. Комунальні служби, як правило не завжди чесно виконують свої обов’язки перед споживачами в плані теплопостачання. А тому в зимову пору в багатьох квартирах встановлюється низька температура обігріву, що значною мірою шкодить здоровю мешканців та й  зникає звичне почуття комфорту. А сприятливі умови проживання нам можуть забезпечити системи теплої підлоги.


Найбільш популярними є два види теплої підлоги :


•    Електрична – найкраще підходить для багатоповерхівок та багатоквартирних будівель, де відсутнє автономне теплопостачання. Дані поли можуть бути встановлені шляхом монтажу на підлогу електричного кабелю, електричного мату чи інфрачервоної плівки.

електрична тепла підлога
•   Водяна тепла підлога частіше встановлюється в невеликих котеджах, в яких наявні опалювальні котли. Схема монтажу полягає в тому, що на підлозі монтуються труби, по яких в подальшому буде циркулювати гаряча вода, яка подається котлом в радіатори опалення.

водяна тепла підлога
Сьогодні, більшість країн з теплим кліматом використовує систему теплої підлоги як альтернативу центральному опаленню. А у нас дана система може гармонійно доповнювати вже встановлену в помешканні централізовану теплову мережу.
Слід зазначити, що даний вид опалення має суттєву перевагу перед традиційним опаленням , при якому ми отримуємо нерівномірне прогрівання помешкання. За законами фізики, відбувається конвекція повітряних мас, в результаті чого ми маємо найтепліший (прогрітий)  шар повітря під стелею, а холодне тримається внизу. Ось чому, в багатьох людей, які знаходяться в опалювальному приміщенні зимою, все рівно мерзнуть ноги.
Якщо ж Ви вирішите купити теплу підлогу, нічого подібного більше не повториться, адже відбувається рівномірне прогрівання всієї площі підлоги. Нагрівання проходить з низу вверх на висоту більше 1,5 метрів, що найбільш сприятливо впливає на людину.
Отже, системи «тепла підлога» - це, безумовно, вигідно. Крім того, така система позитивно позначається і на здоров’ї мешканців. Тепло утримується на поверхні підлоги, на відміну від тепла радіаторів, яке піднімається до стелі. Можна сміливо стверджувати, що ця технологія ідеально підходить для втілення в життя ідеї тримати «ноги в теплі, а голову в холоді».
 І головне, якщо в будинку встановлена система «тепла підлога», то можна позбутися відчуття вогкості і менше хвилюватися про здоров’я особливо маленьких дітей, які так полюбляють бавитися сидячи на підлозі. Адже, як показують дослідження, такий спосіб опалення може серйозно знизити ризик простудних захворювань.
 Підлогове опалення варто вибирати тому, що це краще для гаманця, для здоров’я і для екології!

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно