• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як працює система електричної теплої підлоги

Сама система електричної підлоги складається з двох елементів, а саме: терморегулятора і інфрачервоної плівки.
Регулятор температури продається окремо, і підбирають його в залежності від потреб клієнта. Вони відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але й технічними характеристиками.
Основною задачею терморегулятора є підтримка заданого температурного режиму в приміщенні. Він виконує функцію управляючого центру в системі інфрачервоного обігріву.
Суть роботи полягає в наступному: датчик температури, який неодмінно входить в комплект терморегулятора фіксує налаштовану користувачем температуру і автоматично виключає подачу електрронапруги до нагрівального пристрою. Як тільки температура знижується на 1 чи 2 °С відбувається автоматична подача електропостачання на нагрівальний елемент.
Виходячи з вищесказаного терморегулятори, значно зменшують електровитрати, подаючи напругу до системи тільки за необхідністю.

Розрізняють 3 види терморегуляторів:

  • Механічні
  • Цифрові
  • Программатори

Механічні регулятори температури простіші в використанні та відносно дешеві. Механізм доволі звичайний, там наявна шкала температур і завдяки поворотному диску виставляється бажана температура. Бувають моделі укомплектовані функцією захисту від дітей або з вмикачем.

Механічний терморегулятор

На цифровому терморегуляторі температура задається шляхом натискання кнопок і висвітлення температури на цифровому дисплеї. Тобто клавіша « + » означає підняття температури на 1°С вище, відповідно кнопка « - » нижче.
Можуть бути накладними, монтованими, а також є моделі, які встановлюються на  DIN -рейку.

Цифровий терморегулятор

Программатори суттєво відрізняються за ціною, але й швидко окупаються за рахунок економії затрат на електроенергію. Найбільш вигідно встановлювати їх за наявності двухзонного лічильника. Тобто в час дешевого тарифу встановлюємо найбільший температурний режим. Можливо програмувати виключення нагрівального елементу на ніч або в разі відсутності користувачів. Тут просто керувати системою нагріву і задавати бажану температуру опалення на певний відрізок часу. У продажі є сенсорні та кнопкові терморегулятори.

Програматор

У виборі терморегулятора Вам завжди радо допоможуть спеціалісти нашого інтернет -магазину «TEPLOZON».

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно