• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Купуємо стаціонарний ( підлоговий ) газовий котел

Найважливішим питанням, яким задається власник майбутнього житла, є вибір способу опалення. Наступні поради для тих, хто вибрав за джерело тепла природний газ. По варіанту розміщення розрізняють два виду котлів, а саме стаціонарні і настінні. Так склалося, що перші в більшості випадків виробництва СНД, а другі - зарубіжного виробництва.

На сьогоднішній день все більшою популярністю у споживачів користуються підвісні котли імпортних виробників. Але і «наші» котли користуються попитом, так як мають кілька переваг, серед яких варто відзначити наступні:

  • Доступність. Вартість такого виду котлів значно нижче.
  • Незалежність. Абсолютно не залежать від електрики, що дозволяє не боятися перебоїв з електрикою.
  • Доступність сервісу. Не виникає труднощів при обслуговуванні та заміні котла.
  • Універсальність. Невибагливі і менше залежать від умов експлуатації.
  • Прикладні для умов пострадянського простору. Поєднані з старою системою опалення, а саме з 40 і 50 міліметрової трубою. Можливо завдяки тому, що не потрібно застосування насоса для нагнітання руху води в системі.


По-перше, потрібно визначитися з вибором котла за типом тяги, а саме з природною (з пальником) або примусовою (надувні) тягою. Перші більш прості і не вимагають установки додаткового обладнання для створення тяги. Цілком достатньо вивести трубу і вберегти її від попадання вітру. Другі є більш складними але можливість їх застосування набагато ширша (можна встановлювати в квартирах багатоповерхових будинків).
Також потрібно розрахувати потужність котла. Діапазон потужностей котлів з природною тягою набагато ширший ніж у надувних (від 7до 300 кВт в порівнянні з діапазоном від 5 до 16кВт). Для проведення підрахунків необхідно знати площу приміщення і кількість води, що міститься в опалювальній системі.
Зверніть увагу на товщину теплообмінника. Достатньою вважається товщина не менше 2,5 міліметрів. Від неї безпосередньо залежить термін служби.
За можливостями котли поділяють на одно - і двоконтурні.
Двоконтурні, на відміну від одноконтурних, крім нагріву приміщення, можуть застосовуватись для нагрівання води, що дозволяє без додаткових витрат отримати теплу воду для різних потреб.
Варто заглянути в техпаспорт котла і перевірити коефіцієнт корисної дії котла, хоча вони у всіх є на рівні 90%, варто перевірити цей показник.
Стаціонарні котли можуть різнитися за типом пальників. Перевагу віддають таким пальникам, які встановлюються на колонки. У них спрямоване полум'я, що збільшує корисну дію, а також виготовляються з сталевих деталей, що збільшують їх міцність і довговічність.
Для котлів з природною тягою потрібно звернути увагу на задню кришку, а саме на форму виводу диму. Потрібно вибирати з квадратною, так як вони не гаснуть при великих поривах вітру (до 20 метрів в секунду).

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно