• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як вибрати газовий водонагрівач

Все частіше старі газові колонки замінюють на нові водонагрівачі, моделей яких на ринку є досить багато. Зовні вони дуже схожі, але їх функції часто суттєво відрізняються.

Проточний газовий водонагрівач Ariston набагато практичніший за звичайну газову колонку. Він компактний і досить простий в управлінні та має високий рівень безпеки. Перед придбанням газового водонагрівача слід добре розібратись у його характеристиками. Це дасть можливість підібрати саме ту модель, яка підходить вам найкращим чином.

Як працює проточний водонагрівач?

Відкриваючи кран, ви запускаєте воду, внаслідок чого включається пальник, який і підігріває її. Звичайно, до пристрою також повинен бути підведений газ. Проточні водонагрівачі можуть бути різної потужності. Якщо вам потрібен підігрів води для душової кабіни або подача теплої води до мийки чи умивальника, то підійде апарат потужністю 17- 18кВт. Для гарячого водопостачання в приватних будинках найчастіше ставлять потужніші водонагрівачі Immergas Eolo Star 24 KW turbo. Їх потужність коливається від 17 до 24кВт. Якщо ж вам необхідно одночасне миття посуду і прийняття ванни, тоді знадобиться ще більш потужний пристрій - в 23 - 24кВт.

У роботі проточного водонагрівача Viessmann Vitopend 100 Wh1d 27 KW atmo є своя специфіка, яку потрібно розуміти. Починаючи або завершуючи забір води в одній точці, ви впливаєте на температуру води в іншій точці. Тому в душовій кабіні варто встановити змішувач з термостатом, який буде підтримувати потрібну температуру води. Тоді приймаючи душ, вам не доведеться постійно її регулювати.

Збільшенням або зменшенням полум’я пальника можна змінювати потужність водонагрівача. Регулювання може здійснюватися автоматично чи безпосередньо. При автоматичному регулюванні, величина полум’я пальника підлаштовується під силу потоку води, яка протікає через апарат. Безпосередньо потужність змінюється шляхом зміни положення рукоятки на пристрої.

Щоб уникнути потрапляння в приміщення пічних газів, водонагрівачі мають датчик, який здатен зменшувати тягу димоходу. У разі занадто слабкої тяги, подача газу до пальника припиняється. Також проточні водонагрівачі Buderus Logamax U044 24K KW atmo захищені від витоку газу, який не встиг вигоріти. Дуже важливим є спосіб запалювання пальника у пристрої. Проточні водонагрівачі виготовляються:

  • з електронним запалюванням (головний пальник підігрівача запалюється електронним способом);

  • з чергововим пальником “свічкою” (головний пальник запалюється від маленького постійного полум’я).

Сучасні проточні водонагрівачі Buderus Logamax U052 28K KW turbo важать не більше 16 кг, тому найчастіше вони призначені для підвішування на стіну. Завдяки своїй габаритам, вони легко розміщуються на кухнях і в невеликих ванних кімнатах. Монтаж проточних водонагрівачів потрібно здійснювати якомога ближче до місць забору води. Але варто пам’ятати, що перед тим, як з крану піде гаряча вода, з труб повинна витекти холодна.

Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно