• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Газовий або електричний котел - що краще?

Для того щоб в опалювальний сезон максимально комфортно себе почувати стоїть завдання у виборі хорошого котла, адже на сьогоднішній день якісна опалювальна система в будинку - запорука комфорту. Отже, спробуємо розібратися в тяжкому питанні вибору: газовий або електричний котел - в чому різниця? 

  Зараз відвідавши ринок або ж магазин, можна побачити широкий асортимент котлів як вітчизняної так іноземної продукції, дуже важливо лише прийняти вірне рішення, щоб придбати агрегат, який стане найоптимальнішим варіантом. Розглядаючи вид палива, на якому буде проводитися робота котла, можна визначитися, якій системі віддати перевагу в опаленні будинку. Газовий і електричний опалювальний апарат залежно від використовуваного джерела енергії (палива) та ціни значно відрізняються один від одного.

Котел газовий або електричний: кілька відмінностей

Газовий або електричний котел - 1

  • Електричний котел набагато дешевше в ціні;
  • Газовий котел дорожчий, але економніше для будинку;
  • Електричний котел безпечний у використанні;
  • Газовий котел вибухонебезпечний.

Який агрегат для будинку все ж краще вибрати електричний або газовий котел?

Переймаючись серйозним питанням, що буде все ж краще для будинку, варто в першу чергу звернути увагу на ряд достоїнств і недоліків кожного з них. Знову ж, доступним і дешевим варіантом можна вважати електричний котел опалення, також він простіший конструктивно ніж газовий. Такий котел буде значно простішим в експлуатації, екологічнішим, бездимним, більш безпечним і безшумним. Електрокотел можна використовувати і для подачі гарячої води, що дуже зручно. Однак, з часом, на жаль, по приходу рахунку за електроенергію, такий вибір котла зможе і засмутити, плюс до всього якщо будуть перебої з електрикою, то цілком можливо можна втратити й опалення і гарячу воду. Будь-якому електрокотлу також буде потрібна окрема електрична проводка.

Газові котли опалення та їх ефективність ніколи оскаржуватися не будуть. Як паливо, газ набагато економічніший, але засмучує те, що потрібні окремі дозволи, а також що він вибухонебезпечний. Електрика хоча за ціною і дорожче, але безпечніше і не потребує складних конструктивних пристосуваннь. Ось основні характеристики, які дозволять кожному з нас визначитися електричний котел або газовий вибрати для опалення свого будинку.

Ціни на котли для дому в інтернет - магазині

Газовий або електричний котел - 1

У нашому інтернет-магазині «TEPLOZON» можна купити різноманітні види котлів, все буде залежати лише від виду самого котла і його виробника. Всі сучасні опалювальні системи по максимуму практичні у використанні і не доставляють зайвих турбот власникам. Інтернет - магазин опалювальної техніки «TEPLOZON» співпрацює тільки з надійними і перевіреними виробниками. Сподіваємося, що ця стаття була корисною для вас, а ціна на товари вас приємно здивує.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно