• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Які радіатори краще: мідні або алюмінієві?

Вибираючи, мідний або алюмінієвий радіатор встановити у себе вдома, ви вибираєте між одним з найдешевших і найдорожчих видів обігрівача. Вибір на користь кожного з них виправданий в певних випадках.

Мідні радіатори - виправдана розкіш

Мідні радіатори

Споживачі, яких особливо не цікавить економія, часто прагнуть купити вироби з міді. Це пояснюється наступними їх перевагами:

  • висока стійкість до агресивних середовищ;
  • мідь не вступає в реакцію з теплоносієм - в них може циркулювати і вода, і антифриз;
  • запобігає зростанню бактерій, через деякий час експлуатації зсередини покривається найтоншої плівкою, яка оберігає виріб;
  • підходить для теплоносія температурою до 150С при робочому тиску до 16 атмосфер;
  • дуже висока теплова віддача - приблизно в 5 разів більша, ніж у інших батарей.

Додатковими плюсами є стійкість до гідроудару, а також привабливий зовнішній вигляд. Шляхетний відтінок міді хороший сам по собі і не вимагає фарбування, що дозволяє заощадити на періодичному фарбуванні. Недолік у мідних радіаторів всього один, але серйозно впливає на їх популярність серед споживачів - це висока ціна.

Алюмінієві радіатори: економне рішення

 Алюмінієві радіатори

Воістину народною популярністю користуються радіатори з алюмінію. Це легко пояснюється їх високою теплопровідністю і при цьому досить демократичною ціною. Їх основні характеристики такі:

  • робочий тиск до 12 атмосфер;
  • вага секції до 1,5 кг;
  • теплова потужність до 212 Вт.

Існують моделі, в яких металеві профілі, виконані шляхом екструзії, зварюються між собою. Другий вид створюється методом лиття при підвищеному тиску і менше схильний до протікання, ніж перший. Виробники алюмінієвих радіаторів гарантують термін служби від 10 до 20 років. Однак, варто враховувати, що це справедливо тільки в тому випадку, коли по таким батареям циркулює рідина належної якості.

Проводячи порівняння, який радіатор краще алюмінієвий або мідний, можна зробити висновок, що для установки в приватному будинку цілком підходять вироби з алюмінію. Установка таких виробів обійдеться вам набагато дешевше. В автономній опалювальної мережі такого житла циркулює вода, яка не зробить згубного впливу на такий прилад. Можна витратитися на мідний радіатор і на довгі роки забути про його заміну. Він же буде ідеальним вибором для установки в умовах агресивного середовища в ЦО.

Інтернет-магазин Теплозон має  в своєму асортименті значний вибір типорозмірів радіаторів різних видів. Ми здатні запропонувати вироби на вимогливий смак або економ-варіант гідної якості.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно