• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як розрахувати кількість і потужність радіаторів опалення

Багато власників квартир і будинків не цілком уявляють, як розрахувати радіатор опалення правильно. Зайве говорити, що коректне визначення потужності батарей, їх кількості, а також тепла секцій безпосередньо вплине на комфортність перебування в житлі. При зверненні в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон покупці завжди отримують детальну консультацію щодо цих величин. Однак, озброївшись параметрами приміщення, це можливо зробити і самостійно.

Як розрахувати потужність радіатора опалення: основні принципи

потужність радіатора опалення

Перш ніж розрахувати, радіатори якої потужності необхідні для обігріву кімнати, необхідно дізнатися наступні величини:

  • площа приміщення, в якому планується установка;
  • тепловіддача одного сегмента радіатора;
  • висота стель;
  • нюанси установки опалювального приладу.

При знанні трьох вищевказаних величин можна проводити розрахунок по простій формулі, яка застосовується до стелі величиною - до 2,7 метрів. За нормативами один квадрат приміщення обігрівається 100Вт потужності приладу. Таким чином, перемножуємо площю і цю величину і ділимо на тепловіддачу однієї секції. Визначити останню можна, заглянувши в паспорт на виріб.

Варто враховувати також, що приміщення приміщенню різниться. Кімната з «бабусиними вікнами» в кутовій квартирі і приміщення утепленого приватного будинку зі склопакетами втрачають тепло по-різному. Теж саме стосується високих стель, лоджій і великої кількості вікон. В такому випадку тепловий коефіцієнт слід збільшити до 20% в залежності від факторів.

Як розрахувати кількість радіаторів опалення для приміщення

Як розрахувати кількість радіаторів опалення для приміщення

Тут все просто - скільки вікон, стільки і радіаторів. Кожен з них повинен бути встановлений безпосередньо під вікном. Якщо у вас немає тамбура, а парадна не опалюється, бажано встановити маленьку батарею ще і в передпокій. Ванні кімнати опалюються за допомогою рушників. Однак, якщо у ванній є вікно, для комфорту під час гігієнічних процедур не зайве буде встановити маленьку батарею і там. Її потужність необхідно обчислити, шляхом вирахування потужності рушникосушки.

Нюанси установки опалювального приладу також впливають на його тепловтрати. Такі дрібниці як наявність полиць над батареєю, чи закритий радіатор шафою, щитом або знаходиться в ніші - все це знижує тепловіддачу приладу на 2-40%.

Все це загальні принципи, за якими можна вирахувати потужність і кількість батарей для комфортного опалення. В ідеалі остаточний вердикт повинен виносити фахівець. Зверніться в наш інтернет-магазин, і професійні консультанти зроблять детальний розрахунок з урахуванням найменших нюансів. Тут же ви зможете купити прилад будь-якої конфігурації, а ціна на нього буде найбільш демократичною.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно