• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як вибрати алюмінієвий радіатор опалення

Перед тим, як вибрати алюмінієвий радіатор опалення, необхідно розуміти, що такі вироби мають багато переваг перед батареями з інших матеріалів, але є ряд нюансів, які доведеться врахувати. Зазвичай їм віддають перевагу завдяки таким плюсам:

  • висока теплопровідність;
  • легка вага і невеликі габарити;
  • простота монтажу;
  • високий робочий тиск - від 12 атмосфер;
  • швидке нагрівання.

Головним недоліком алюмінієвих батарей є їх схильність до корозії і утворення бульбашок кисню, які, переміщаючись всередині неї, можуть видавати шум. Цю проблему можна вирішити нанесенням спеціального покриття з полімерів на внутрішню поверхню батареї. Такі радіатори погано переносять гідроудари. Однак, при встановленні алюмінієвих батарей в замкнутій системі опалення приватного будинку, де домохазяїни контролюють якість води, що циркулює і виникаючі навантаження при пуску, такі вироби можуть прослужити довгі роки.

Який алюмінієвий радіатор вибрати - литтєвий або екструзійний?

алюмінієвий радіатор - 1

Головне питання, яке виникає у споживачів, які віддали перевагу алюмінієвим конструкціям, які з них краще - виготовлені шляхом екструзії або лиття? Литі радіатори відрізняє більш висока ціна, але це виправдано. Адже лиття гарантує надійність і герметичність опалювальної системи, а також міцність з'єднань. Додатковим плюсом є можливість додавання додаткових секцій у міру потреби. Крім цього, робочий тиск таких виробів вище, ніж у екструзійних.

Екструзійні алюмінієві вироби - це хороший варіант, якщо необхідно заощадити, причому не тільки гроші, але і теплоносій, адже їх внутрішній об'єм значно менший, ніж у ливарних виробів. За рахунок меншої товщини ребер вони легші, а тепловіддача вища, за виготовленні з вторинного алюмінієвого сплаву. Відчутним недоліком є неможливість наростити і розібрати конструкцію, а в місцях з'єднань може утворитися протік.

Розрахувати необхідну кількість секцій можна, виходячи з того, що одна секція обігріває до 2м2 площі. Однак, це досить умовний розрахунок, адже він не враховує такі фактори, як розташування кімнати, ступінь утеплення, тепловтрати і т.д. Для більш детального обчислення краще звернутися в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон. У нас ви зможете купити не тільки радіатори опалення необхідної конфігурації, але і отримати докладну консультацію про достоїнства і недоліки кожного з видів.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно