• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння

Перед тим як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння, рекомендується ознайомитися з найбільш популярними типами подібних пристроїв. Всіх їх об'єднує ряд незаперечних переваг, які забезпечили їм популярність на ринку опалювального обладнання:

  • тривалий час роботи без дозаправки паливом, як правило, від 26 годин до 3-х діб;
  • незалежність від електроенергії і газу;
  • економічне спалювання палива;
  • максимальне спалювання палива, що дозволяє не так часто чистити пристрій;
  • можливість використання різних видів палива.

Котел тривалого горіння - як вибрати і на що звернути увагу?

Котел тривалого горіння

Для початку слід визначитися, яке паливо для вас краще. Маркування пристрою, яка закінчується буквою S, позначає, що пристрій працює виключно на деревних відходах. Універсальні котли мають у маркуванні букву U і працюють також на вугіллі або поєднанні цих видів палива в різних пропорціях і обладнуються додатковими жаростійкими елементами. Висока калорійність вугілля робить такі котли максимально ефективними - їх ККД становить близько 90%, а також в них можна легко дозавантажувати паливо. Також можна купити котли тривалого згоряння з допалюванням піролізного газу, які на відміну від безпосередньо піролізних котлів не залежать від електроенергії і вологості сировини.

Для стандартних пристроїв може використовуватися базальтова теплоізоляція і обшивка з металу. Якщо ж твердопаливний котел тривалого горіння планується використовувати в якості додаткового, а не основного джерела тепла, можна обійтися виробом без цих характеристик, ціна на який буде набагато нижчою.

Покупці, які вирішили вибрати чавунні котли цього виду, хвалять їх за стійкість до корозії і більш високих температур, надійність. Однак, вони коштують дорожче і володіють великою вагою, що ускладнює транспортування. Сталеві твердопаливні вироби користуються більшою популярністю, завдяки звареній конструкції і легкості ремонту. Важливою величиною є також обсяг завантажувальної камери, він безпосередньо впливає на частоту і зручність завантаження.

Найважливішою характеристикою при виборі будь-якого котла є необхідна потужність. При зверненні в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон ви отримаєте професійну консультацію щодо цієї величини.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно