• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати циркуляційний насос для опалення

Від того, як вибрати циркуляційний насос опалення, буде залежати, наскільки теплими будуть батареї в вашому домі або систем теплої підлоги. Така помпа - фактично серце автономної опалювальної системи, адже саме вона змушує переміщатися теплоносій всупереч опору окремих елементів.

Виходячи з яких параметрів краще вибрати насос? Інтернет-магазин Теплозон рекомендує в першу чергу звернути увагу на:

  • тип конструкції;
  • показники продуктивності і напору;
  • умови експлуатації;
  • гучність і габарити приладу.

Вибір циркуляційного насоса за основними параметрами

Вибір циркуляційного насоса

Існують помпи, так звані вологі і сухі. У першому випадку циркуляційний насос контактує з рідиною, від якої герметично захищений тільки статор. В силу цього особливу увагу слід приділяти якості теплоносія. Насоси цього типу безшумні, оснащені захистом від перегрівання і мають кілька швидкостей. Циркуляційні пристрої з ротором сухого типу вимагають періодичної профілактики, досить гучні, але ККД у них становить 70%. Вони не ламаються від поганого теплоносія, а й ціна у них на порядок вище.

Особливості цих двох видів допоможуть визначитися з останнім пунктом вищевказаного списку. Якщо насос буде розміщуватися в окремому приміщенні, то можна віддати перевагу гучному пристрою, зробивши ставку на його сильні сторони.

Потужність і напір циркуляційного насоса можна розрахувати за спеціальними формулами, які можна знайти в мережі. Однак, вони досить непрості, тому краще звертатися до фахівців нашого інтернет-магазину Теплозон, і ви отримаєте детальні і коректні показники, за якими можна безпомилково вибрати помпу.

Як підібрати циркуляційний насос, виходячи з умов експлуатації

На вибір приладу впливають також, який вид теплоносія, його температура, а також діаметр труб. Так для ГВП не рекомендується використання приладу з чавунним корпусом, краще віддати перевагу нержавіючому або латунному. Якщо не планується постійна експлуатація приладу, то можна вибрати малопотужну помпу. Теж саме буде доречно, якщо у вашій системі опалення передбачений котел з уже вбудованим циркуляційним насосом. Якщо ж у труб досить великий діаметр, то доведеться купити потужний агрегат для коректного функціонування опалювальної системи.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно