• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Що таке і як працює циркуляційний насос?

У сучасних будинках площею понад сотню квадратних метрів для більшої ефективності системи опалення недостатньо природної циркуляції рідини по трубах. Для досягнення максимально комфортної температури в вашому домі, стане в нагоді розуміння того, що таке циркуляційний насос, і як він функціонує.

Як працює циркуляційний насос і його різновиди

Циркуляційний насос - 1

Циркуляційний агрегат являє собою пристрій, який поміщається безпосередньо в трубопровід для примусового переміщення рідини всередині нього. Насос являє собою корпус з нержавіючого матеріалу, всередині якого розташований ротор і вал з крильчаткою. За допомогою електричного двигуна насос всмоктує з одного боку воду і нагнітає її в трубу з іншого.

Насоси такого виду бувають наступних типів:

  • В насосі мокрого типу ротор занурений в робочу рідину, а статор оберігає від води спеціальний захисний стакан. Такий агрегат не створює багато шуму, проте ККД у нього всього 50%, в той же час його цілком достатньо для приватного будинку великої площі.
  • Сухий насос потужніший на 30%, ніж мокрий, і його двигун працює, не стикаючись з водою. Однак, він видає досить сильний шум і тому вимагає розміщення в окремому приміщенні, але в середньому коштує дешевше мокрого.

Для чого потрібен циркуляційний насос, і в якому будинку без нього не обійтися?

Циркуляційний насос - 2

Слід пам'ятати, що в системі, де існує природна циркуляція рідини, тиск не більше 0,6 мПа. У ряді випадків цього абсолютно недостатньо, і для коректної роботи системи опалення вам потрібен буде циркуляційний насос:

  • Якщо розмір вашого будинку більше 100кв.м;
  • Коли житло налічує кілька поверхів;
  • Якщо ви хочете домогтися економії 20-30% - це реально, коли опалювальна система складається з труб великого діаметру, і при прискоренні руху рідини остання не встигає охолоджуватися, таким чином, навантаження на котел знижується;
  • Щоб домогтися максимально комфортної і рівномірної температури по всій площі житла.

Плюсом сучасних пристроїв примусової циркуляції є те, що вони можуть довгий час знаходиться у вимкненому стані без шкоди. В наслідок чого, навіть при виникненні відкладень, можна запустити насос на максимальний режим, і вони будуть легко усунені.

Інтернет-магазин опалювальної техніки «Теплозон» пропонує великий вибір подібних пристроїв, ціна яких варіюється в залежності від потужності і типу виробу. Консультанти допоможуть купити такий пристрій, виходячи з гідравлічних показників системи опалення у вашому будинку, а також з того, скільки вам потрібно тепла, і тим самим домогтися ідеального мікроклімату.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно