• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Як вибрати бойлер непрямого нагріву

Зробивши вибір на користь пристрою, що забезпечує ГВП в зв'язці з котлом опалення, необхідно визначитися, як вибрати бойлер непрямого нагріву, який підходить саме для вашого житла.

З огляду на той факт, що подібний пристрій не може функціонувати без опалювального агрегату, необхідно правильно розрахувати потужність котла. У разі, якщо вона буде недостатньою, не вийде отримати воду бажаної температури і опалення будинку теж постраждає. Виходити слід з літражу пристрою, чим він більший, тим потужнішим має бути котел. Зверніться в інтернет-магазин опалювальної техніки Теплозон, і наші фахівці зроблять розрахунок, з яким котлом найбільш ефективно функціонуватиме подібний бойлер.

Всі непрямі бойлери діляться на пристрої горизонтального і вертикального типів.

непрямі бойлери - 1

За методом розміщення вибрати можна один з наступних варіантів:

  • підлоговий;
  • кріпиться до стіни;
  • підходящий для розміщення під котлом.

Об’єм непрямого бойлера вибирають в залежності від кількості домочадців і інтенсивності використання ГВП. Якщо у вас сім'я з трьох осіб, то вам знадобиться підібрати як мінімум столітровий агрегат. У разі, якщо ви хочете користуватися гарячою водою вільно і не економлячи її зайвий раз, то віддайте перевагу непрямому на двісті літрів. Якщо для вас важлива висока швидкість нагріву води, краще віддати перевагу пристроям малого об’єму. При планованій високій витраті води відразу варто врахувати - агрегат буде таких габаритів, що під нього знадобиться окрема кімната.

Вибір матеріалів виробу також має велике значення, тому що від цього залежить не тільки довговічність, але і об'єм. Наприклад, непрямий агрегат з нержавіючої сталі в два рази продуктивніший, ніж емалевий, і менш габаритніший. Досить висока ціна пристрою означає, що матеріал внутрішньої його частини не піде тріщинами, а товщина і якість теплоізоляції дозволять більш ефективно домагатися потрібної температури води. У якісних пристроях термоізолюючим матеріалом служить поліуретан або мінеральна вата.

Від того, який ціновий діапазон ви будете вибирати, також буде залежати антикорозійний захист пристрою і частота проведення профілактичних робіт. Слід також звертати увагу на те, як кріпиться змійовик. У моделях, де він закріплений «намертво», складніше його обслуговувати. Якщо ви сумніваєтеся, чи зможете ви правильно вибрати такий агрегат по всім необхідним параметрам, зверніться за професійною консультацією в наш інтернет-магазин. Після неї ви зможете купити пристрій, який економно і повноцінно забезпечить будинок гарячою водою і ідеально підійде до вашого котла.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно