• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 42.50 грн
1 $ • 39.00 грн

Водонагрівач або бойлер непрямого нагріву - що краще?

Вибрати водонагрівач або бойлер непрямого нагріву - це забезпечити своє житло надійним джерелом гарячої води, незалежно від нестабільності системи центрального опалення або в приватному секторі, де вона недоступна. Одну і ту ж функцію обидва ці види виконують кардинально різними способами, що обумовлено істотними відмінностями в їх будові.

Існують наступні найбільш популярні види водонагрівачів в залежності від палива, які в свою чергу поділяються на проточні та накопичувальні:

  • газові;
  • електричні;
  • рідко - і твердопаливні.

Вибір такого бойлера залежить від наявності ресурсу в безпосередній близькості від будинку. Найбільш популярні газові, але будинок повинен бути газифікований. Електричні потужні і надійні, але електроенергія недешевий ресурс, і слід очікувати значних витрат, особливо в разі установки проточної моделі. Котли на твердому паливі незалежні від перепадів в енергомережах, але мають потребу в регулярному його завантаженні, транспортуванні і зберіганні. Якщо всі ці нюанси виправдовують себе в разі організації системи опалення житла, то для забезпечення ГВП краще обійтися простішим і дешевшим способом.

Окремий бойлер або бойлер непрямого нагріву: автономність або економність?

Окремий бойлер - 1

У холодний сезон в батареях вашого будинку вже циркулює нагрітий теплоносій. Якщо укомплектувати ваше житло бойлером непрямого нагріву, то вода з системи опалення може послужити двічі. Поступаючи в змійовик бойлера непрямого нагріву, вона буде нагрівати рідину, накопичену пристроєм, а ціна організації ГВП в вашому домі при цьому буде мінімальна. Крім того, одноконтурний котел, з яким такий нагрівач працює в зв'язці, коштує дешевше, ніж двоконтурний. Також непрямий агрегат плюс одноконтурний пристрій дадуть більш стабільну температуру в декількох точках водорозбору, ніж при використанні двоконтурного.

Безумовно, окремий водонагрівач більш автономний, адже він не залежить від додаткового облаштування. Однак, і агрегат непрямого нагріву можна обладнати ТЕНом або відразу вибрати комбінований пристрій, щоб не залежати від опалювального пристрою в теплу пору року.

Інтернет-магазин Теплозон допоможе вам купити бойлер непрямого нагріву потрібного літражу, який ідеально підійде для роботи з наявними у вашому будинку опалювальним устаткуванням.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно