• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як вибрати біметалічний радіатор опалення

Пострадянські реалії диктують свої вимоги до вибору опалювального обладнання, не в останню чергу це стосується сумісності з теплоносієм низької якості. Знаючи, як вибрати біметалічний радіатор опалення правильно, ви можете бути спокійні щодо довговічності та теплопровідності ваших батарей.

Існує кілька видів подібних конструкцій, але всіх їх об'єднує одна особливість - їх серцевина виконана зі сталі, а оболонка з алюмінію. Таким чином, вони менше схильні до окислення завдяки характеристикам сталі, і відмінно нагріваються за рахунок фігурно-ребристого алюмінієвого корпусу. Біметалеві батареї легко переносять високий робочий тиск (деякі до 100 атмосфер) як і гідроудари, які є згубними для радіаторів з алюмінію. Такі вироби відрізняє більш висока ціна, зате і гарантія на них може становити до 15-20 років.

Які біметалічні радіатори краще?

біметалічні радіатори

Усіма вищезгаданими плюсами володіють тільки справжні біметалічні батареї. За фактом же при пошуку таких радіаторів, на ринку можна зустріти дві їх різновиди:

  • зі сталевим каркасом і оболонкою з алюмінію;
  • алюмінієві, в яких тільки канали посилені сталевими трубками - їх можна назвати псевдо-біметалевими батареями.

При покупці другого виду можна заощадити, але назвати таке придбання однозначно вдалим можна тільки за умови, якщо сталеві вкладки таких біметалевих конструкцій надійно зафіксовані і своїм зрушенням не викличуть неполадки. Якщо ви сумніваєтеся, який радіатор перед вами, то варто орієнтуватися на вартість і вагу.

Крім того, біметалічний радіатор може бути монолітним або складаєтися із секцій. Перші на порядок дорожчі, але можуть витримати не тільки гідроудари, але і більш високий робочий тиск, в цілому вони надійніші. Секційні поширені ширше, але характеристики у них скромніші, проте, вони відмінно підходять для установки в приватних будинках, де господарі самостійно контролюють навантаження на мережу.

Однозначно можна сказати, що краще вибрати біметалічні батареї від надійної фірми. Підозріло низька ціна також може свідчити про економію на металі, недобросовісну окраску і більш примітивну конструкцію. Щоб уникнути подібних неприємних сюрпризів і зробити правильний вибір, ви можете звернутися в інтернет-магазин опалення Теплозон і купити біметалічні вироби від добре зарекомендованих брендів.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно