• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 34,20 грн
1 $ • 28,20 грн

Як підібрати теплоакумулятор оптимального обсягу і можливостей

Вирішуючи питання про те, як підібрати теплоакумулятор, потрібно брати до уваги ключові особливості та характеристики обладнання. Від них буде залежати не тільки вартість виробу, а й час його служби, якість і надійність роботи. Теплоакумулятор для твердопаливного котла часто вибирають, виходячи з його потужності. Таблиці, в яких дано поради щодо підбору об’ємів баків для різних типів обладнання, допоможуть вибрати кращий варіант установки. Також існують спеціальні розрахункові калькулятори. Використовуючи їх, можна точно визначити потрібний об'єм накопичувача, враховуючи час, необхідний для підігріву теплоносія, ємність акумуляційного пристрою і котлову потужність. На цьому критерії, які допоможуть відповісти на питання: як вибрати теплоакумулятор, не закінчуються.

Розміри накопичувача тепла

Як підібрати теплоакумулятор

При підборі моделі обов'язково потрібно брати до уваги її габарити. Варто заздалегідь підібрати і звільнити місце для розміщення буферної ємності. Кращий варіант монтажу акумулятора - зона поблизу від котла. Розмірковуючи над питанням: як підібрати буферну ємність для твердопаливного котла, пам'ятайте, що для установки необхідна спеціальна побудова фундаменту. Трохи спростити завдання дозволить система опалення з використанням циркуляційного насоса. Акумулятор можна монтувати на досить великій відстані від неї і навіть в іншому приміщенні.

Як вибрати теплоакумулятор, в залежності від тиску в системі опалення

Як підібрати теплоакумулятор - 2

Підбір установки здійснюється не тільки з урахуванням якості виконання конструкції і використовуваних для її виготовлення матеріалів. Коли ви вирішуєте, як підібрати буферну ємність для твердопаливного котла, визначте тиск в системі опалення. Від нього будуть залежати такі параметри:

  • тип кришки бака;
  • товщина ємності;
  • тип дна акумулятора.

Коли тиск в системі не більше 3 бар, то цілком вистачить стандартного накопичувача. А якщо він досягає 4-8 бар, вже будуть потрібні акумулятори з кришками торосферичного типу. Вартість таких товарів буде трохи вища, але вони більш кращі для роботи. Цікавитесь, як підібрати теплоакумулятор, що відрізняється довгим терміном служби? Віддавайте перевагу бакам, виготовленим з нержавіючих матеріалів, що володіють стійкістю до іржі і дії добавок, які входять в теплоносії.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно