• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як вибрати насос для системи водопостачання?

В наш час насоси є дуже важливим предметами, які суттєво полегшують заміське життя людини. Вибираючи пристрій, обов'язково потрібно враховувати глибину, з якої апарат буде піднімати воду. В залежності від потреб, випускаються різні види насосів, а саме: самовсмоктуючі, свердловинні та колодязні, глибинні дренажні насоси і навіть насосні станції.

Самовсмоктуючі насоси Такі пристрої можуть бути з вбудованим інжектором і без нього. Перші найчастіше встановлюються поза житловим приміщенням, так як під час роботи вони видають багато шуму. За їх допомогою заповнюють ставки і басейни водою, а також поливають городи і сади. Насоси без інжекторів працюють практично безшумно, адже всмоктування води відбувається за допомогою ступінчастої конструкції механізму гідравлічної частини пристрою. 

На жаль, самовсмоктуючі насоси не можуть забезпечити потужного напору води, так як з бака вона подається самопливом. Бак у такій системі потрібно встановлювати на горищі. Також необхідна спеціальна трубна розводка, яка буде з'єднувати бак з усіма водонагрівальними приладами в приміщенні.

Насосні станції Встановлюючи самовсмоктуючий насос на мембранний бак, і забезпечуючи його реле тиску, можна отримати так звану насосну станцію. Бак розділений на дві частини за допомогою мембрани: в одній частині повітря знаходиться під тиском, а друга накачується водою. Завдяки тиску, насос визначає, коли бак заповнюється водою повністю і після цього відразу ж вимикається. Вода використовується безпосередньо з бака, тому насос не включається по кілька разів і термін його служби значно подовжується. Наявність бака дозволяє накопичувати декілька десятків літрів води, яка може легко використовуватися у разі відключення електричної енергії.

Свердловинні насоси Свердловинні насоси коштують досить дорого, а їх встановлення є складним і серйозним завданням. Такі пристрої мають дуже невеликий діаметр, але здатні забезпечувати сильний напір води. Таким можливостям апарату сприяє складна багатоступінчаста технологія всмоктування. Електродвигун у таких насосах охолоджується потоком піднімаючої ним води.

Колодязні насоси Колодязні насоси  оснащені внутрішньої стрічкою охолодження, яка захищає двигун від перегріву. Такі пристрої створені для поміщення в свердловини великих діаметрів або в колодязі. Циліндрична форма і великий діаметр апаратів забезпечують ефективне використання можливостей двигуна. Насосам такого виду характерні високі показники продуктивності, а також не занадто висока вартість пристроїв. 

Занурювальні дренажні насоси Насоси цього виду, при своїй невеликій вазі, відмінно справляються з відкачуванням великих обсягів води у разі затоплення погребу, підвалу і інших приміщень. Деякі моделі, крім відкачування води, здатні очищати від мулу і бруду дно приміщення, яке було затоплено. Сучасні дренажні насоси оснащені спеціальним поплавцем, який стежить за рівнем води в приміщенні. Коли вода набирається - від сигналу поплавця насос включається, а після відкачування води - вимикається. Таким чином, він захищає пристрій від "сухого ходу".
Написати відгук
Ваша оцінка
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно