• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Як розрахувати об’єм теплоакумулятора - поради фахівців

Не один форум і не раз піднімав питання про те, як розрахувати об’єм теплоакумулятора. Почувши про переваги приладу користувачі поспішають купити пристрій, який допоможе в рази знизити витрати на опалення помешкань. Але, не знаючи, як розрахувати буферну ємність, споживачі часто або купують пристрій, що не відповідає певним вимогам, або й зовсім відмовляються від реалізації цього задуму. Представники інтернет-магазину «Teplozon» допоможуть вам вибрати оптимальний варіант приладу. Пам'ятайте, що установка великогабаритної ємності не завжди виправдана навіть якщо в будинку достатньо місця для її розміщення. Щоб нагріти велику кількість води, потрібний котел потужністю, в два рази вищу ніж та, що необхідна для обігріву житла. У свою чергу, маленький бак не зможе акумулювати достатню кількість тепла і, відповідно, не впорається з поставленим завданням.

Як розрахувати буферну ємність

буферну ємність - 1

За основу приймається наступне співвідношення: від 25 до 50 літрів води на 1 кіловат потужності, потрібної для нагрівання приміщення. Різні форуми пропонують інші способи того, як розрахувати об’єм теплоакумулятора для котла. Але зазначений вище метод вважається найпростішим. Як розрахувати буферну ємність з більшою точністю? Потрібно передбачити, що рідина в акумуляторі при роботі котла нагрівається до 90 °C, а після того, як установка буде відключена, остигає до 50 °C. Ця різниця в 40 °C тепла, яке буде віддано, відрізняється в залежності від того, який об’єм бака. Дана залежність описується в наступній таблиці:

Обсяг теплового акумулятора, м³

0,35

0,5

0,8

1

1,5

2

3

3,5

Величина тепла, що віддається при різниці температур в 40 °C, кВт/год

20

30

45

58

85

115

170

210

Інші способи економії з теплоакумулятором

буферну ємність - 2

Істотне зниження енерговитрат - не єдина причина того, що споживачі хочуть знати, як розрахувати буферну ємність. Переваг використання високоефективної установки - безліч:

  • забезпечення постійної комфортної температури в приміщеннях будинку;
  • зменшення витрат енергії, яке дозволяє на половину зменшити кількість використовуваних дров та інших енергетичних носіїв;
  • висока безпека роботи всієї системи опалення;
  • запобігання частих включень теплових насосів;
  • управління відразу декількома приладами.

Якщо ви думаєте, що знань того, як розрахувати буферну ємність акумулятора досить, щоб максимально ефективно використовувати кошти, то це не зовсім так. Можна також непогано заощадити, встановивши не один прилад для опалення, а кілька, при цьому підключивши їх до одного теплового акумулятора. Зробивши це, ви отримаєте можливість:

  • не купувати зайві деталі для опалювальної системи;
  • налаштувати всі прилади по пріоритетності їх роботи;
  • уникнути зайвих включень однієї і тієї ж техніки і відключень іншої.

Такий підхід також дозволяє мінімізувати витрати часу і грошей на організацію високоефективного опалення.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно