• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(068) 742-60-01, (050) 700-92-78 (093) 605-38-12
1 € • 41,36 грн
1 $ • 37,80 грн

Що таке теплоакумулятор - інформація надана фахівцями

Зміни в законодавстві країни відкрили споживачам широкі можливості у виборі альтернатив низько ефективному і дорогому централізованому опаленню. Причин, через які користувачі відмовляються від застарілих систем обігріву осель, безліч. Одна з головних - висока вартість послуг. У свою чергу, автономні системи швидко окупають себе і допоможуть значно економити в майбутньому, а також створювати найбільш комфортні умови відповідно до індивідуальних потреб користувачів. Всіх, хто хоче підвищити енергоефективність пристроїв, що використовуються для обігріву будинку, і в той же час скоротити витрати на опалення, зацікавить, що таке теплоакумулятор. Агрегат після монтажу стає одним з елементів системи.

Що таке тепловий акумулятор

Що таке теплоакумулятор

Більшість людей мають хоча б віддалене уявлення про те, як виглядає агрегат. Теплоакумулятор - це бак зі сталі, що має форму циліндра, його висота в кілька разів перевищує діаметр. В якості ізоляційного матеріалу використовується спеціальний поролон, який не дозволяє теплу виходити через стінки. Якщо ви будете знати, що таке тепловий акумулятор і як він працює, то зможете приблизно визначити, наскільки істотним буде зниження енерговитрат, необхідних на опалення будинку. Цей високоефективний агрегат може мати різні назви - буферна або акумуляційна ємність, теплогенератор - але принцип функціонування залишається незмінним. Якщо ви хочете знати, що таке буферна ємність, ознайомтеся з особливостями її застосування і роботи:

  • накопичувач монтується переважно в системах обігріву, в яких використовуються твердопаливні котли;
  • агрегат при згорянні палива в котлі дуже швидко гріється, акумулюючи тепло і тим самим являється місцем для його зберігання;
  • після того, як буферна ємність віддала накопичену теплову енергію, вона припиняє свою роботу.

Використання високоефективних установок дозволяє економити до 30% пального і тим самим істотно підвищити ККД опалювальної системи. Знаючи про те, що таке теплоакумулятор, ви зможете підтримувати в будинку комфортну температуру, але з мінімальними енергетичними затратами. Установка дозволяє зменшити завантаження котла і в той же час дає техніці працювати на повну потужність, використовуючи паливо по максимуму. Крім того, в залежності від типу агрегату, він може працювати з джерелами тепла низьких і високих температур. Тепер, коли ви знаєте для чого потрібен теплоакумулятор, навіщо його встановлюють в приміщеннях, і як влаштований цей тип обладнання, то зможете більш ефективно розпоряджатися температурним режимом приміщення. На сьогоднішній день буферна ємність - це не стільки економічно вигідна, скільки по-справжньому необхідна річ в системах теплопостачання.

Дивіться також:

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно